Ovplyvnilo používanie Aniballu váš sexuálny život po pôrode?

kristind
19. júl 2019

Ahojte kočky, chcela by som vedieť vaše skúsenosti s aniballom, ale po samotnom pôrode, keď ste začali s partnerom zase sexuálne žiť. Manžel už mal pripomienku, že budem roztiahnutá. V tomto smere vyjadrila pochybnosti aj pôrodná asistentka na príprave. Aniball už mám doma, ešte mám naň nejaké tri týždne čas a samozrejme mi ho musí schváliť lekár. Ale budem rada, ak mi napíšete svoje skúsenosti, pozitívne či negatívne.

kittykat22
19. júl 2019

@kristind prosim ta, je tu na to dokonca skupina, tam sa spytaj 🙂

lula313
19. júl 2019

@kristind tak nemyslela som to zle, len zbytočne riešiš niečo, čo až tak neovplyvnis. Ja som ako prvorodička rodila 4kilovu dceru s obvodom hlavicky 34. Nacvicenych som mala 32cm. Ako píšem, ziaden steh na hradzi, do 30 minut po porode som sa šla sama bez pomoci vycikat, naobedovala som sa sediac na zadku a odtlacila si dieťa na rodinnú izbu, kde som ho hneď dostala do starostlivosti a úplne v pohode som kmitala okolo nej. Tam v At to nefunguje tak, že tá niekoľko hodín po porode nechajú oddychovať a najprv sa musis osprchovat a neviem, čo ešte, kým dieťa dostanes. Som presvedcena, že keby nebolo Aniballu, tak to lahko tak nepojde.

kristind
autor
19. júl 2019

@lula313 musím riešiť takéto veci, aby som nemyslela práve na tie katastrofické scenáre. Pre mňa je to akési odreagovanie mozgu alebo ako by som to vysvetlila. Rada by som bola, tak ako každá, čím skôr v pohode a bez nejakých väčších následkov. Len nechcem, aby ma ovládol strach, tým sebe ani malému nepomôžem 😑 a práve zato, že veľa vecí neovplyvním, potrebujem zamestnať hlavu takýmito svojim spôsobom zbytočnosťami 😏

madeleine
19. júl 2019

Ano, budes roztiahnuta, to by si bola po porode beztak, jedine co mozno pan manzel oceni je, ked nebudes roztrhnuta, co sa moze dlhsie a tazsie hojit ;) Ja som to pouzivat nestihla, len som pravidelne robila masaze hradze a myslim si, ze dolezite je sa ako psychicky, tak i fyzicky pripravit 🙂 Drzim palce, nech vsetko hladko prebehne!

lucinka1988
19. júl 2019

@kristind skusenosti len pozitívne, porod bez nastrihu, akéhokoľvek poranenia..Vagina po pôrode rovnaká ako pred, teda nemerala som ju😂ale pri sexe ani jeden z nás nepociťuje rozdiel. Vrelo odporucam!!!

lucinka1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusindaht
28. aug 2019

Ja odporucam, dobre investovane peniaze. Porod bez nastrihu a sitia. Dodalo mi to podporu po psychickej stranke ze som sa naucila zapajat spravne svaly aby tlacenie bolo co najefektivnensie. Po porode je vsetko ako bolo predtym, ziadne natiahnutie

lulukaka
28. aug 2019

Ja som pri sexe mala vzdy hlavne prvych par minut bolesti, a teraz mam rovnako, takze vsetko je ako predtym. Aj podľa priatela. Takze toho sa neboj. A ja som zacala cvicit v 30 tt, kazdy tyzden jeden dva cm plus, takze pomalinky, nie ako sa pise ze kazdy den aspon pol cm, nevidim v tom logiku preco cakat do 36 tt

callinearsia
28. aug 2019

@lulukaka podľa mňa sa jedná o zdravotné dôvody. Podobná pomôcka sa používa aj na otvorenie krčku, 30tt je predčasný pôrod ak ho to spustí a môžu nastať komplikácie. Každopádne ja som aniball používala, pôrod v tomto smere bol super, aj to lekar povedal že je to vidno no a popravde ja som po pôrode momentálne riadne stiahnutá 😂 takze to nemá podľa mna vobec vplyv

rozkosnica1
24. sep 2019

Ja som sa dostala s aniballom nieco cez 30, masaz hradze, prenasala som 10 dni obe deti, porod bez roztrhnutia či nastrihu. Deti mali bez par gramov 4kg. Od kamosky som dostala z USA venusine gulicky, to je tiež super vec, perfektne sa mi vsetko spevnilo. Sex som mala pri prvom po sestonedeli, pri druhom po mesiaci a chut som mala ja. Moja sestra nieje zastanca pomocok, odrodila tiez dve deti, do 3kg prve a druhe 3300g, pri oboch sa roztrhla no pri druhom skaredo okolo klitorisu, praskli jej cievy, dost krvacala, sili ju dvaja doktori aby predisli dalsim komplikaciam. Cize za mna pomocky su TOP...aj pri porode, aj potom s manzelom v posteli 😝😝

rommie
16. jan 2020

takých chlapov by som bila. ešte dieťa nie je ani na svete a už myslí na to ako si bude užívať po pôrode. no ručím mu že nijako keď budem mať bolestivú jazvu po nástrihu pár rokov. pre chlapa má byť priorita to aby to žena zvládla bez zranení, s čo najmenšou bolesťou a v čo najväčšej psychickej pohode

marylin84
18. feb 2024

@kristind mozem vedieť ako ste s anibalom dopadli?

kristind
autor
19. feb 2024

@marylin84 nakoniec som sa s tým neskamarátila. Pri pôrode ma samozrejme nastrihli 😅 ako povedala pôrodná asistentka, lepšie ako sa dotrhať