Po narodení dieťaťa sa všetko zmenilo a k horšiemu.

l1978
14. jan 2020

Mala sa narodila,nic som nevedela o starostlivosti,pomohol len internet. Rodina absolútne ani moja ani muzova. Bola som som v podstate sama bez psychickej aj fyzickej pomoci ,čo som čakala aspoň od matky. Mala má už 2,7 r a jedináčik. Ockov maznak. U nás dvojaka výchova čo nikdy fungovať nebude. Prestali sme si rozumet absolútne vo všetkom. Keď dám malej na zadok keď neposlúcha vraví ,že čo mi bijes moju dcéru,tyras ju! Proste že som na ňu zlá,zlá matka,za všetko zle čo vivedie môžem len ja lebo som ju tak výchovala.Rodina má nepotpori nijak. Rozviesť sa nemôžem ,nemám kam ísť. A o malú by sa súdil do krvy
Psychika nula bodov u mňa a ničí ma to. Neviem ako ďalej.


,ne

amelia000
14. jan 2020

@l1978 stanov si s muzom rovnaku vychovu. Alebo daj malu do skolky chod do prace a do podnajmu.

orta
14. jan 2020

treba sa o tom porozpravat so zenou, rodina by ti v tomto aj tak nepomohla, to si musite vyriesit vy dvaja vies. takze si pekne sadnite a povedz mu ako to citis ty, treba aby ste ju vychovavali rovnakym spobom lebo inak z toho bude mat aj ona sama chaos a neskor to bude proti vam zneuzivat

l1978
autor
14. jan 2020

Práveže už s ním nechcem byť ,nič sa nespraví . Žiť spolu len kôli dieťaťu ,to čo je za život? Cítim sa ako zbytočná pre tento svet,prázdna,nestastna

catherine1989
14. jan 2020

@l1978 ako písala @amelia000 - mala do škôlky a ty do práce, pomaličky si odkladaj peniaze bokom a možno po pár mesiacoch budeš mať dosť na nejaký podnájom. Ale keď píšeš, že chlap ti malú aj tak nenechá, neviem, či je to cesta. A možno v práci prídeš na iné myšlienky, stretneš nových ľudí a nájdete si po čase aj s mužom k sebe opäť cestu

maminuska
14. jan 2020

@l1978 v čom ti mala rodina pomôcť ? Ak si netrpela popôrodnou depresiou a nepotrebovala si sa liečiť, neprežívala si nič výnimočné len starostlivosť o dieťa. To zvládlo množstvo matiek aj tie ktoré mali náročné deti .
Rozviesť sa kvôli dvojitej výchove ? Ak máš teraz problémy, po rozvode ich bude mať dvojnásobné + dvojnásobné starosti , zníži sa ti životný štandard. Ak si tvoj potom už exmanžel nájde druhú ženu .. no perfektná predstava.
Tvoje vnútorné šťastie nezáleží od manžela , ale od teba samej . Ani tvoju prázdnotu ti nenaplní manžel , aj keby sa zrovna dnes otočil o 180 stupňov. Začni od seba, navštív psychológa , zamestnaj sa , nájdi si priateľov a hľadaj cestu k mužovi .

danka808
14. jan 2020

Tak ako ked s nim nechces byt, to si napisala sama, tak co od nas cakas. Nema to vyznam a treba premyslat ako sa postavit na vlastne nohy aby si to vsetko sama zvladla