Problémy v intímnej oblasti

limoncelo
17. nov 2015

Mile maminy, rady by som si vypocula vas nazor, lebo som v uzkych zo situacie, ktoru mam doma. Sme mladá rodinka, som 8 mesiacov po porode, malej sa velmi tesime obaja rovnako, s manzelom spolu vychadzame dobre, nehadame sa, dokazeme sa dohodnut, len na istu vec mame rozlisny nazor. Ja som po porode akosi stratila chut na sex, nepotrebujem to tak často a pri malej ani akosi nemam cas. Muz to potrebuje kazdy den, niekedy mam pocit, ze mu ide len o to. Ked mu dam pusu, alebo sa len tak pritulim, hned si mysli ze nieco z toho bude, potom je nastvany a nerozprava sa so mnou. Ja sa v poslednej dobe do sexu nutim, je to pre mna nie pozitok ale otrava. Velmi ma tato situacia mrzi, bojim sa ze sa mu uplne odcudzim, ze ho stratim, ze si najde milenku, lebo minule to uz naznacoval. Naozaj sa moja predstava o idealnom manzelstve ruca, casto mam pocit, ze muz potrebuje iba 1.pravidelny sex najlepsie trikrat denne, 2.strechu nad hlavou a 3. chutnu veceru, nic viac k stastiu nepotrebuje. Ako je to u vas mlade maminky? Mate niektora z vas podobne problemy? Ak ano, ako ich riesite? Za kazdy podnetny prispevok vopred dakujem.

sorciera24
17. nov 2015

@limoncelo rozdielna sex. frekvencia dokaze narobit saraptu...ak ste na tom tak super, ako popisujes, potom by nemal byt problem o tom hovorit!.....s muzom sa bavime o vsetkom, cize aj o sexe.....o ansich tuzbach, snoch, potebach....a vies rpeco?...elbo si ich navzajom plnime...resp. spolocne a o to je to krajsie.....v laske nemozno byt sebecky.... jasne, kazdy mame pudy a sex. potrebu......dolezite je, aby vznikol sulad.....ak u vas doteraz fungovalo, ze bol sex kazdy den....a zrazu nie je....podla mna to je pre neho problem...an druhej strane, chapem, ze si po porode, hormony mozu zohrat ulohu.....takze ok...ale neodstrkovat uplne....repto treba najst kompromis....a ak je ozaj taky sebec v sexe ako pises, ze mysli len na svoje uspokojenie...rpepac,a le naco ti je kurnik taky chlap?.......moj muz by so mnou hadam ani nesexoval,ak ma nema doviest k orgazmu....... neviem, kolko ma pan manzel rokov, kolko ste spolu, ako ste fungovali pred dietatkom......dieta toho moze vela zmenit, aj nemusi.....ale musi vam na sebe zalezat, ak to ma fungovat.....vztah tvoria dvaja a ak bude jeden nestastny...tak je to nanic:/