Seknuté kríže a dojčené dieťa

10. feb 2024

Zeny,mali ste niektora taky problem?Ze ste kojila a seklo vas v krizoch?Malu casto nosim na rukach a bolesti v krizoch som pocitovala zo 4 mes raz za cas.No vcera ma uz seklo q ja ju proste nemozem zobrqt na ruky,lebo by som si narobila horsie jak je.
Kedze kojim,asi by mi nedali na pohotovosti nejaku injekciu?Ci?
Mate niekto skusenost,radu?

pribinak
10. feb 2024

Dali

maculkac
10. feb 2024

Skús suché teplo - elektrickú podušku napr., mne to uľaví...

nin12345
10. feb 2024

Mne sa to tiez stalo, suche teplo mi naozaj pomohlo no a plus kojenie po leziacky a kym je zle tak ju nenos na rukach ak mas koho poprosit o pomoc

tanyan
10. feb 2024

Samozrejme, že ti dajú injekciu. A ako dojčiaca môžeš aj Brufen, samozrejme nie dlhodobo.
Ja som používala aj krém Traumeel S. Je to homeo, ale my s ním máme dobré skúsenosti.

autor
10. feb 2024

Dakujem vam zienky moje 🙏🙂Akonahle sa mi to zlepsi,idem to rozcvicovat a posilnovat.

mamatroch
10. feb 2024

Zazila som to velakrat, aj v tehu aj s babom... Stres ako neviemco... Raz som si aj RZP musela volat v noci, lieky, co som mohla, mi nezabrali a nedokazala som sa ani pohnut... Chceli ma zobrat do nemocky, ale maly bol este plne kojeny, doma ziadne umele mlieko "pre istotu", nakoniec mi dali daku infuziu a to pomohlo...

Ak Ti mozem poradit:
- kup / pozicaj si knihu Nezna naruc rodicov, je tam ukazana a s fotkami vysvetlena spravna manipulacia s babatkami, aby si si aj Ty neodpalila chrbat este viac

- hrejiva mast (napr. konska mast z lekarne - no ta farbi oblecenie, nedavno som ale objavila Hrejivu mast od Livsane, je biela a nefarbi), len lahko votriet do krizov, to Ti i manzel moze. Je volnopredajna a moze sa i pri kojeni aj v tehu. Krasne uvolni svaly. Plus magnezium (mne najviac zabera magnerot 3x1 tbl.). Aj Guajacuran je dobry, no neviem, ci sa moze pri kojeni, spytaj sa v lekarni

- cim skor k neurológovi a nechaj si predpisat spevnujucu bandaz na krize (eventl. je i volnopredajna v zdravotnickych pomockach, cca. 40 € - ja mam dobru skusenost s Thuasne, treba vyskusat velkost, aby Ti sadla). Ten nos ked citis, ze je s chrbtom zle

- naucit sa cvicit SM system, odporucam ist normalne na kurz, kde Ta aj ponaviguju, aby si cvicila spravne + si kupit a cvicit s tymi gumami doma pravidelne

Z takych praktickych veci odporucam naucit sa "Skolu chrbta", ako spravne dvihat veci (babatko), ziadne zohnut sa v predklone, pekne zohnut kolena a s vystretym chrbtom. Co sa prebalovania tyka, najhorsie pre Tvoj chrbat je na zemi. Ak mas prebalovaciu komodu, ok, ja som nemala, takze som prebalovala v obyvacke na drevenom konferencnom stoliku tak, ze som pri tom klacala.

A ked dokojis, pytaj sa na MR. Ja som si pozerala svoj vypis z poistovne a za dva roky som mala MESACNY PRIEMER liekov od bolesti vyse 100 tbl. mesacne!!! Potom ma neurologicka nastavila na pravidelnu liecbu a uzivam jedenkrat denne jednu tabletku a je to ovela lepsie (beriem Amitryptylin). Plus ked je zle, bandaz (bez tej ani na vylet) a hrejiva mast + magnezko.

minenkak
10. feb 2024

Magneziovy olej a suché teplo a ak sa dá masáž

minenkak
10. feb 2024
minenkak
10. feb 2024

A päť Tibetanov

zuzu1304
10. feb 2024

Dajú ti injekciu, ja som išla k mojej MUDr lebo som chodila takmer po štyroch keď ma seklo, už vôbec nie zdvihnúť dieťa... Dala mi injekciu a nejaké lieky na uvoľnenie plus manžel ostal týždeň doma keďže som malého nevedela ani zdvihnut

autor
12. feb 2024

@mamatroch dakujem ti velmi pekne,vazim si to.
Knihu som si uz objednala.