Strata chuti na sex v tehotenstve aj po pôrode

25. jan 2020

Zeny začalo to v tehotenstve.. Mala som bolesti tam dolu pri sexe. Tak sme sa nato vykaslali no ako sme po pôrode začali so sexom zistila som ze som úplne stratila chut na sex. Aj keď sa s mužom milujeme nič mi. To nehovorí proste. Som z toho mimo lebo aj sex patrí do vzťahu. Mala ma rok stále je to takto.. Upraví a to? Mala ste to niektorá??

aceris
25. jan 2020

zatial sa to neupravilo u mna :(

autor
25. jan 2020

@aceris ako dlho si po pôrode?

aceris
25. jan 2020

20mesiacov🤦

777januska777
25. jan 2020

Odporúčam vyskúšať niečo iné čo ste doteraz robili, niečo čím by ťa navnadil. Ja som kojila a tiež žiadna chuť. Ale keď mi pomáhal v domácnosti, či umýval riad alebo nwm čo, tak to bola moja predohra, keďže mi manžel pri tom prišiel neskutočne sexi. A vždy potom keď chcel manžel sex, išiel poumývať riad a už to išlo 😀 treba popracovať na predohre 🙂

evalin88
25. jan 2020

@777januska777 toje JE dobre, to skusim... "milacik, sex bude ked po veceri poumyvas riad, CMUK" 😁😁😁

tosomja
25. jan 2020

@777januska777 je na tom nieco pravdy, muzi su sexi, ak pomahaju 😊

evalin88
25. jan 2020

Bola som na tom hned po porode rovnako, teda ze chut nebola a mam pocit, ze to suvisi aj s tym ze ma po porode aj šili.. neviem to vysvetlit, niektore veci su proste fyzicky inak, ale polovicka o tom nevie, ze by sa mi do niecoho nechcelo. Ja nezacinam ale, ak zacne on neodmieram ho...

autor
25. jan 2020

@evalin88 tiež som bola celá zošita. Rodila som s pomocou vakuoveho extraktoru.

aceris
25. jan 2020

podobne...tiez vakuum....aj citim ze je to vnutri ine a aj na pohlad vidno ze kde to bolo site to uz neni take ako by malo🙈 jasne, ze chlapovi je to fuk a nic nevidi🤦

miriam1983
25. jan 2020

Beries hak?

heidy222
25. jan 2020

Som 4,5 tt po Vakuum extrakciu a teda psychicky sa uz neviem dockat, fyzicky Este mam trochu bolesti, Tak uvidime, strasne by som chcela aby bolo vsetko ako predtym. Mozno uz za par dni vyskusam. Hlavne any konecne spali one deti naraz a v svojich postielkach, to je najlepsia predohra 😂

hivanik
26. jan 2020

...vyskusaj venusine gulicky

autor
27. jan 2020

@miriam1983 nie neberiem

autor
27. jan 2020

@hivanik no môj mm sa bráni všetkým erotickým pomôckam 🤦‍♀️

hivanik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hivanik
27. jan 2020

...okrem ineho je to pomocka na spevnenie svalstva

aylinn
27. jan 2020

Inak toto nepochopim preco sa muzi tak brania sexualnym pomockam,moj vyslovene žiarli na to pritom ja ako spestrenie by som to brala hned... ja som natom tiez rovnako a to zatial ani po porode niesom... nebavi ma to vobec nevieme si najst ziadnu polohu co by vyhovovala s tym bruchom... cele zle.. ked sa naseba pozriem aj cela chut ma prejde. Dufam ze sa to da do normalu po porode

autor
27. jan 2020

@aylinn veru ani ja to nepochopím.. A práveže ma láka skúsiť niečo z tých pomôcok. No muž sa bojí že by ho to nahradilo. No vôbec to tak nie je. Vyskúšat a spestriť si tým intímny život. Bohužiaľ to nevysvetlim..
No veru tiež mi je nanič keď sa kuknem na seba. Ja som bola aj pred tehu trosku pri sebe. Ako nie moc len boky a brucho trochu no po pôrode mi koža na bruchu strašne ovisa a aj keď sa nejako ohnem koža sa ako keby zroluje. Vyzerám hrozne

aylinn
27. jan 2020

Treba mu vysvetlit ze to budete pouzivat iba spolu a kupte taky co nebude mat pocit ze ho to nahradza, ako to povedat, iba taky "z vonku"😁
Mne toto prešlo..a skus začat od seba aj ked chapem.pri dietati to uz nieje take jednoduche ale krok za krokom. Okup sa, nakremuj ,navonaj kup si nejaku košielku čo ti zakryje miesta s ktorymi niesi spokojna a ak sa budes citit ty lepsie tak aj chut pride.