Zmena vzťahu s manželom

8. jún 2020

S priateľom sme mali skvelý vzťah, rozumeli sme si. No keď som ostala tehotná akoby sa z toho niečo stratilo a začali sme sa viac hádať, ja som prestala vyhľadávať jeho prítomnosť a kontakt. Po pôrode sa to ešte zhoršilo, vôbec nemám potrebu mu dať pusu alebo niečo iné. Už je to 2 mesiace a ja dúfam že to zlepší. Zažila niektorá z vás niečo podobné? Potešte má že to prejde. Priateľa milujem ale neviem čo ďalej.

nelca0510
8. jún 2020

Ja to tiez tak mam - si hovorim,ze by mi bolo lepsie ako slobodnej matke. Ale myslim si,ze to chce len cas a ze je to sposobene hormonmi,kedze manzel sa naozaj snazi (v ramci toho,ze je chlap :D ) 🙂

deti95060810
8. jún 2020

a ďalší šok príde po narodení dieťaťa...😉

mirola
8. jún 2020

@deti95060810 ved uz je po porode 😂

deti95060810
8. jún 2020

@mirola tak už prišiel... 😉

dajana1983
8. jún 2020

Prejde😀ja som síce také stavy nemala ale nervózna som bola tiež,len si to zasa tak moc nepripustaj lebo tomu začneš ešte veriť😀hormony ok ale zasa nie dlho,to nie je vyhovorka, to malé je z vás dvoch predpokladám ako píšeš z lásky,to vymiznut tak nemoze.Mnohe sa možno ľutujú že dieťa je na nich,muž je v práci ale hold tak to je.

tslobik
8. jún 2020

Ja mám šok už pár rokov a neprešiel ma. Proste to už nikdy nebude ono u mňa.

dajana1983
8. jún 2020

Ja som myslela že dieťa je už taká čerešnička vo vzťahu,ono to asi tak nebude u všetkých ako čítam 🤔

fomelka
8. jún 2020

Tak teraz sa asi viac staráš o dieťatko a nesústredíš sa tak na ostatné veci. Ale treba to riešiť aby ste sa jeden druhému neodcudzili

majkeel
8. jún 2020

Reprodukcna funkcia bola splnena, niekomu vtedy dieta uplne nahradi potrebu vztahu.

leniel
8. jún 2020

Je to bezne a normalne. Pre teba je vplyvom hormonov teraz stredobod vesmiru dietatko - priroda to tak zariadila. Partnera si zacnes viac vsimat, ked ti vyrastie a ty zatuzis po dalsom 😂

dajana1983
8. jún 2020

No len aby si partner tiež nezačal všímať ,ale iné🤔nič nie je lepšie než cítiť sa ako na druhej koľaji🥴

luci550
Autor odpoveď zmazal
Zobraz