Čo vám dáva joga?

10. mar 2024

Ahojte, čo vám dáva toto cvičenie? Ja som cvicievala pilates dá sa to s tým porovnať? Viem si jogou spevniť telo?

angeli121212
10. mar 2024

Mne pomáha na bolesť chrbta a tak psychicky ma akoby nakopne

autor
10. mar 2024

@angeli121212 a da sa ňou fyzicky posilniť telo?

angeli121212
10. mar 2024

Ťažko povedať ja som veľmi málo fyzicky zdatná čiže mne hocičo pomáha budeš musieť počkať kym sa ine baby vyjadria

eeffka
10. mar 2024

Urcite ano, narocnejsie pozicie su uz pre mna niekde z oblasti gymnastiky

hankab
10. mar 2024

Je to perfektny strecing - staci 5 minut rozcvicovania a bezproblemov sa zohnem tak, ze sa dotknem dlanami zeme. Uzemnujem sa pri nej, zakladom je dychanie. Po psychicky narocnom dni v praci sa do polhodiny uplne ukludnim a zabudnem na vsetok stres. Pri pravidelnom cviceni sa urcite aj telo tvaruje, aj ked na chudnutie je vhodna asi skor power joga, aj pri tej by to bolo nadlho, kedze nejde o velky fyzicky vykon a spalovanie ako napr. pri behu alebo cviceni s vahami.

13uzivatelka11
10. mar 2024

Určite si s jogou vieš krásne vytvarovat postavu 🙂teda hlavne ta power joga, keď si dáš dáku hodinu power jogy 3-4x do týždňa, tak určite uvidíš výsledky. Ak teda nebudeš jest čokolády o 10 večer 😀

michaela789
11. mar 2024

Na jogu nedám dopustiť. Tiež som už teraz na pilatese ale začala som s jogou. Po oboch tehotenstvách zo mňa kilá spadli lusknutim prsta ako vrecia s pieskom, o mobilite kĺbov ktorú som získala ani nevravím.
Z druhého tehotenstva mi ostala aj po pôrode bolesť bedrových kĺbov. Takže ako náhle sa dalo, začala som s jogou a dalo ma to dohromady. Teraz čakám tretie dieťa a ani by mi nenapadlo, že sa k tomu nevrátim hneď ako sa bude dať. Spevniť telo určite dokáže, sú rôzne druhy jogy - na ohybnosť, na bolesť kĺbov, nie meditáciu, na spaľovanie, .... Skús a uvidíš.

danielockazihlavka
14. jún 2024

Joga mi zachránila chrbát, takže mi dala mega veľa a vtedy to bol aj čas na taký mentálny oddych.