Koľko cigariet denne vyfajčíte?

24. feb 2024

Otazka na fajčiarky/ou , koľko cigariet denne vyfajčíte a koľko je podľa vás moc veľa ? Mne vydrží škatuľka 2 dni a podľa mojich známych fajčím moc často , pokusy o prestanie boli neuspešné ... Jednoducho neviem si predstaviť deň hlavne bez ranných dvoch cigariet ku káve , mám 25 a fajčím asi tak od 17tich..

medda_beda
24. feb 2024

Fajčila som asi tak 4 denne-cigarety a mala som dosť.
Nikdy som sa k závislosti nedostala.

riesska123
25. feb 2024

Nevieš si predstaviť rannú kávu bez cigarety. Okej a čo tie ďalšie 16 cigariet čo ostane ? Zvyknes si zapáliť v práci cez prestávku? Po práci ? Cestou domov? Zapaluješ si už z princípu že mám prestávku idem na cigu ako každú prestávku alebo máš reálne chuť? A myslím si, že zlá otázka. Pre každého je počet cigariet co je vela iný počet. Ale aby som odpovedala, vela ľudí vyfajčí aj krabičku za deň a príde im to ok 🙂 tebe príde že jedna krabička na dva dni je moc alebo len ľudom okolo teba ?

veselo_neveselo
25. feb 2024

Pre mna viac ako 4 denne 🙂 Lebo mam zafixovane, ze z vyskumu im vyslo, ze po 4 denne uz je ten dopad na zdravie naozaj velky. Samozrejme odvtedy urcite vyskum postupil vpred, dnes sa cituju rizika uz od 1 zapalenej...

btus
25. feb 2024

Keď som fajčila, stiahla som celú škatuľku. Niekedy aj viac. A to som bola aktívny športovec a profi tanečníčka. 🙂 Fajčila som cca 14 rokov. Prestala som zo dňa na deň. Nepribrala som ani som nemala žiadne "stavy". Ako keby som nikdy nefajčila. Som abstinent už 17 rokov. 🙂

alickapusinka
25. feb 2024

0 som nefajčiarka.

laurikalalinka
25. feb 2024

Fajčíš za svoje alebo ich peniaze???🙂🙂

minenkak
25. feb 2024

Ja nefajčím ale môj bývalý dával dve krabičky za deň a starký aj štyri a ten fajčil do smrti