Maľovanie malých plôch v byte s malým dieťaťom

alex2019
7. mar 2021

Ahojte, toto je taka specificka otazka, pre mnohych mozno hlupost, ale tak chcem sa opytat co si myslite, lebo nejak som z toho taka neista. Mame 2 rocne dieta, ja som tehotna. Byvame v byte cca 2 roky no a teda steny dostali najma za posledny rok celkom zabrat, proste miestami pomalovane, pri sokloch prispinene, proste ako s malym dietatom. Samozrejme sa mi to nepaci, a rada by som to pozatierala, normalne primalexom polar (tym bolo malovane), len teda rozmyslam, ci je to zo zdravotneho hladiska ok malovat ked sa v tych priestoroch neustale vyskytujeme (je to hlavne v obyvacke), aj ked ide o mensie plochy (kedze rozhodne nejde o cele steny, aj ked mame stenu kde je aj tak ze meter krat meter take umelecke dielo 🙂) Vzdy ked som v byte malovala tak to bolo niekde, kde sa nebyvalo, tj vymalovalo sa a potom sme tam neboli nejaky cas, vetralo sa, atd.. (takto idem malovat aj jednu stenu v detskej ale to ratam, ze tam po namalovani par dni nepojdeme, resp nebueme tam travit nejak vela casu) Takze moja otazka je, aky je vas nazor na toto? Resp mate s tym nejake skusenosti? Ako ste riesili takto ponicene steny? Dakujem.

majulino
7. mar 2021

Normalne som rano omaľovala, nechala cely den vetrat, vecer sme spali

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex2019
autor
7. mar 2021

@viestta on je nastastie z tych deti (aspon zatial) ze nezvykne jest/olizovat nezname veci, takze tohto sa az tak nebojim.. dakujem za ten tech list.