Maľovanie stien v byte

didiova
1. mar 2021

Dobry den vedel by mi niekto poradit ? Chceme v byte malovat mame 2.5 r.dieta ....a otazka znie ci moze zostat v byte pri malovani alebo mu to moze uskodit? Dakujem za odpovede

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelie2017
1. mar 2021

A co mu ma akoze uskodit?

didiova
autor
1. mar 2021

@viestta ano beznymi farbami ...dakujem pekne

didiova
autor
1. mar 2021

@amelie2017 ....vypary?

amelie2017
1. mar 2021

@didiova no ak sa postavi nad kybel s farbou a bude ju pol dna fetovat, tak sa moze 🤮, ale ak bude normalne v obyvacke, kym vymalujete spalnu, kde budete vetrat a obcas nakukne, co tato robi, tak sa mu nic nestane. Tie farby nie su toxicke.

didiova
autor
1. mar 2021

@amelie2017 dakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabina27
1. mar 2021

akurat ze ked teraz budete malovat a vetrat, tak bude v tom byte zima. lepsie je to, az ked je teplejsie, aj to rychlejsie schne

andreatytler
1. mar 2021

@didiova Ak mate na stene velmi staru farbu, ktoru budete smirglovat, alebo skrabat, tak si zistite ci ta nie je toxicka. Tu kde zijem sa v minulosti pouzivalo olovo vo farbach a ked sa taka farba smirgluje, ten prach moze to byt velmi nebezpecny pre male deti... a vobec je to zle pre kazdeho.

leuchtturm
1. mar 2021

pri farbe nejake vypary nepredstavuju problem. Problemom moze byt samotna farba v kvapalnom stave nachadzajuca sa v kybli. Musis davat pozor, aby ti do toho dieta nevliezlo alebo ju nevypilo.

cookie29
1. mar 2021

Všetky farby obsahujú určite množstvo COV tzv volatile organic compounds... nie sú toxické po vytvrdnuti, čo chvíľku trvá.

didiova
autor
1. mar 2021

@viestta ved kvoli tomu som polozila tu otazku ...pretoze nemam šajnu co v tom je ci neni ...mne osobne to dost smrdelo ked sa niekde malovalo a bola som v miestnosti ....dakujem za odpoved

didiova
autor
1. mar 2021

@leuchtturm dakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz