Máte skúsenosti s MASÁŽNYM BANKOVANÍM?

bianka432
10. mar 2020

Zdravím dámy! Určite ste o masážnom bankovaní už niečo počuli a verím, že ste to viaceré už aj vyskúšali. Je to metóda, ktorá pochádza z tradičnej čínskej medicíny a má zlepšovať cirkuláciu krvi, lymfy, celulitídu a strie... Budem rada, ak sa somnou o skúsenosti (dobré i zlé) podelíte, pretože by som to rada vyskúšala. ĎAKUJEM! 🙂

misellka_23
10. mar 2020

@bianka432 Mne hlavne pomáha pri stuhnutom svalstve (najmä krčná chrbtica) Dobrý odborník, ktorý pozná ako funguje lymfa v tele , reflexné body atď. vie bankovaním pomôcť skoro pri všetkých zdrav. problémoch. Od ženských , žalúdočných, rôzne zápaly....

ZA MŇA 3x ÁNO , ja by som chodila na banky kľudne aj každý deň :D už mi veľakrát pomohli 🙂

misellka_23
10. mar 2020

@bianka432 Akurát treba rátať potom so salámkami na koži 😅

martina2ve
10. mar 2020

Za mna ano, pokym zaujemca o bankovanie nema problem s ladvinami a moc.cestami.
Dobre, kvalitne bankovanie by nemalo zanechat ziadne stopy-resp.by sa mali do par hodin vstrebat.
Ja som skoncila s tyzdnovymi podliatinami🙄👎🏻

4stanka4
10. mar 2020

Na chrbát úplne super to mi veľmi pomohlo na stuhnuté svalstvo.Ale na stehnách a zadku proti celulitíde ako úprimne ti poviem že nič horšie som nezažila-bolelo to neskutočne, som si myslela že nastala moja posledná hodina.Je síce pravda že mám zvýšenú citlivosť kože ale hrozné to bolo

luccija
10. mar 2020

@bianka432 na stuhnuté svalstvo je to výborné ja odporucam

savoya
11. mar 2020

Ja som bola na bankovani 6 krat,hromadila sa mi voda pod lavou lopatkou.Velmi mi to pomohlo a vyliecilo uplne chrbticu.Bola som v Ziline v masaznom salone u pani Katariny Rihovej.Je v tom naozaj dobra.Vraj jedna bankova masaz dokaze nahradit az tri klasicke masaze.

elenka74
31. mar 2020

Syn na ne chodil pred niekoľkými rokmi a pre neho to bola doslova katastrofa. Mal od nich také modriny, že nevedel spať na chrbte, musel s tým prestať.