Neublíži odfotenie mesačného bábätka zo vzdialenosti cca 40 cm?

14. júl 2023

Môže bábätku ublížiť keď nechtiac sq otfotilo mesačne bábätko mobil bol 40-50cm od dieťaťa a s bleskom ?🤷😔

zmrzlinka2021
14. júl 2023

Ako myslis ze ublizit?

autor
14. júl 2023

@zmrzlinka2021 čítala som že môže dieťa oslepnut 😔

nevenka
14. júl 2023

Neboj, mne sa to stalo pri viacerych detoch a vidia. Neurobila som to zamerne, a ajnstarsim detom sa nahodou podarilo takto odfotit mladsie deti.

autor
14. júl 2023

@nevenka a keď syn svietil pred pár dňami na mobili s svetlom lebo na vypli elektriku aj Ftedy sa stalo že možno nechtiac zasvietil a chcem sa spýtať či je rozdiel keď sa otfoti s bleskom a keď to svieti vkuse to svetlo kedy je viac nebezpečné???

annm81
14. júl 2023

Bude to v poriadku. Ten blesk v mobile nie je až tak výkonný a stalo sa to len raz. Nabudúce si daj pozor, už len preto, že blesk v očiach je veľmi nepríjemný.

Stále svetlo je onnoho lepšie, pretože oči sú na jeho úroveň prispôsobené, na rozdiel od blesku, kedy skokovo narastie intenzita svetla. Takže ak chce odfotografovať dieťa a je príliš málo svetla, namiesto blesku zapni v miestnosti viac svetiel, alebo dieťa presuň niekde k oknu.

kacena4
14. júl 2023

moja premyslaj.... kolko si videla na nete fotiek deti?? s kolko rodicov písali ci odbornikov ze vdaka blrsku ci svetlu deti odlepli?? sak by to uz davno zakazali 🤪

guliver19
14. júl 2023

Kriste pane kam to spejeme????

zdenin
21. nov 2023

Ftedy?