Probiofix trim 3 v 7tt

januska48
3. feb 2019

Ahojte, mala som črevnu virozu v 7tt a riedka stolica stale pretrvava tak mi manžel kupil probiotika probiofix 3 trim....chcem sa opytat ci to mozem brat aj v 1 trimestri...lebo som si myslela.ze je to od 3 trimestra..ale nikde nwpisu bic..brala.to niektora?

danka511
3. feb 2019

@januska48 nie je to len balenie na 3 mesiace?

som_ponorka
3. feb 2019

No tento konkrétny je určený na užívanie v treťom trimestri a to kvôli tomu, ak má matka alebo otec alergie alebo ekzémy alebo astmu, aby sa posilnila imunita dieťaťa. Alebo teda ako prevencia týchto ochorení. Môžeš ho užívať aj v prvom, ale nie sú tam probioticke kmene ktoré by veľmi riešili črevné problémy

danka511
3. feb 2019

@som_ponorka môžem sa spýtať ako vyzerá ten konkrétne na 3 trimester?

som_ponorka
3. feb 2019

@danka511 teda aspon co nam k nemu, ako ku novinke, prisli materialy do lekarne, tak hlavne v suvislosti ako som pisala vyssie

januska48
autor
3. feb 2019

@som_ponorka aha a viete ktore probiotika by mi boli najlepsie teraz v 1 trimestri?

som_ponorka
3. feb 2019

Probiotika su všetky vhodné aj pre tehotné, treba skúsit také, čo sú dobré pri črevných problémoch. Ja mam osobne dobrú skúsenosť s biogaia tabletkami alebo aj hylak, oboje skôr na akútne problémy, na dlhodobé užívanie kľudne obyčajný probiofix, lactoflor alebo iné.

lubinaxyz
14. júl 2020

ahojte, nemate niektora na predaj zvysne - otvorene balenie pribio-fix inum trim 3? dakujem