Zúbky u slečny

barancek2020
12. jún 2022

Ahojte maminky,
Chcem sa opýtať či niekto z vašich detičiek mal takéto prítnaky pri zúbkoch.
V stredu začala malá hnačkovať (5 stolíc za deň) vo štvrtok bez stolice len ráno sa pogrcala celý deň už potom nič. Samozrejme som volala doktorke tá nam poradila niečo na hnačky,zvracanie, probiotiká s tým že sa šíri momentálne črevna viróza. Nedala som jej samozrejme žiadnu tabletku keďže do večera nič len sme trošku podiétovali.
Piatok úplne bez ničoho ani hnačka ani zvracanie.
Sobota mala ku večeru 3x stolicu riedku a dnes iba raz riadka stolica.
Malá je úplne čulá, pije, papá ale pomenej.
Črevnú som vylúčila lebo mi to na črevnú virózu prišlo dlho a nejako divne raz nič druhý deň aspoň raz.
V utorok sme boli u zubárky ta nám povedala že jej idú 4 zúbky naraz a pritom sú všetky očné.
Teraz som niesi istá či zas zajtra volať doktorke alebo su to fakt zuby.
Malá má rok aj 10 mesiacov.
Ďakujem 🌸

deginko
12. jún 2022

Tak môj názor je ,že to je /bola črevná viróza a kľudne môže takto dlho trvať..a že to zo zubov nie je..každý má iný priebeh virózy..môj syn to mal minulý týždeň...priebeh bol..asi 2-3 dní riedka stolica..potom dva dni ok potom zvracal raz v noci...24h ok a na ďalšiu noc zasa zvracal..čiže dokopy sa to potiahli tyzden

larazivago
12. jún 2022

@barancek2020 no proste ma virozu. Co sa zmení, keď niekto povie, že je to zo zubov? Treba riešiť príznaky v tomto prípade, bez ohľadu na vyvolávateľa....