Zdravý životný štýl

11. júl 2022

Som mama 2 malých detí, moja postava z obdobia pred nimi zmizla. Šla som o 10kg dole, čo má za následok, že ma odfúkne aj jemný vánok. Stravujem sa rôzne. Ale určite nie zdravo a pravidelne. Najmladší bude mať zachvilu 2 roky a ja som sa rozhodla, že musím so sebou niečo robiť. Lebo môj momentálny životný ,,štýl " ,mi už začína veľmi udierať na zdravie, slabosť, únava, nechuť do jedla,mdloby...cvičiť chcem doma z vlastnou váhou pre začiatok.. otázka na Vás, viete mi poradiť nejaké chutné zdravé jedlá? Poprípade odkiaľ čerpáte inšpirácie? Niečo jednoduché, nech stíham variť a pripravovať. A tie, ktoré ste sa tiež pri deťoch rozhodli so sebou niečo spraviť, čo vás motivovalo, aby ste to nevzdali?
Ďakujem krásne

katulka1992
11. júl 2022

Presne viem o čom je reč...inšpiráciu na receptz berie zo stránky fitshaker...a rovnako s nimi aj cvičím

autor
11. júl 2022

@katulka1992 ďakujem krásne

hilda08
11. júl 2022

Mne sa páčia recepty z Jeme zdravo… mam vsetky tri knihy a vzdy si najdem…a vacsina je rýchla na prípravu a maju vzadu zoznam co sa cim da nahradiť ked ti chyba..Maju aj na nete ale nie vsetky zadarmo prístupné