Bábika Baby Annabell alebo Baby Born

kukakaj
21. júl 2018

Prosím poraďte, aké máte skúsenosti s týmito bábikami, ktorá je lepšia. Prípadne plusy a mínusy, aby sme sa vedeli rozhodnúť, ktorú kúpiť. Ďakujem

eliskapa
21. júl 2018

Ahoj, neviem porovnat ale my mame baby annabell a krpana je spokojna ... cika, place, smeje sa podla mna to iste co baby born .. dokonca pre ove babiky je mnozstvo prislusenstva co sa im da dokupit ... moja jej rada strieda dudky a meni jej plienky ... kopec oblecenia atd. Podla mna tam ide asi len o vzhlad lebo tie babiky robia tie iste veci ... prepac asi som ti moc nepomohla :-/ kazdopadne akukolvek zvolis mala bude nadsena 🙂

kukakaj
autor
24. júl 2018

Dakujem za odpoved, tak teda mali sme moznost vyskusat nazivo obe a Baby Born je podla mna obycajna babika cez ktoru pretecie voda, a ta voda tecie vsade ked sa babika nakloni, cez usta, oci, nema ziadne zvuky, je tvrda a tazka, jedina jej vyhoda je ze sa moze kupat. Ta cena je len za znacku a vobec nie za kvalitu. V zivote by som ju nekupila. Zato Baby Annabell 46cm je uplne uzasna babika, realne sa smeje, place, dzavoce, cmula cumlik, pije z flase. Dcera je z nej hotova, naozaj ako realne babatko. My sme sa nevedeli rozhodnut, lebo recenzie a diskusie su vselijake, ale teda po skusenosti s oboma som 100% za Annabell. Dufam, ze to pomoze niekomu dalsiemu rozhodnut sa 😊

bajuska44
24. júl 2018

Rovnako ako Baby Annabell aj Baby Born bábik je niekoľko druhov. My sme mali aj aj, ale tie bez funkcií, a dcéry sa s nimi krásne vyhrali. O baby born babikách som našla článok : https://mamapark.sk/babika-baby-born-recenzie-r... , síce u nás už neaktuálny, ale možno niekomu pomôže.

eliskapa
24. júl 2018

@kukakaj som rada ze si sa rozhodla a mala si aj moznost poskusat ... ako som pisala, my mame annabell a sme brut spokojne ... babika ostava len kocik si vzdy chce menit 😀 potom treba dat len pozor moja krpana jej popisala hlavu perom (lebo vraj jej nakresila vlasy - lebo ani moja Eli nemala vlasky) a vobec vobec nicim to nejde dole.

kukakaj
autor
25. júl 2018

@eliskapa 😂😂 sikovna 😀 od mojej dcery by som to necakala, ona je brutal zodpovedna, ale od syna by ma to neprekvapilo 😂 dam pozor 😉

saskijka
9. okt 2018

@kukakaj Ja ďakujem za túto recenziu ;) tiež sme chceli vedieť rozdiel, aby sme sa mohli rozhodnúť ;) ... veď Vianoce sú tu už o chvíľu .... 🙂

1angelika
15. okt 2018

Ahojte, a viete mi poradiť od akého veku sa dievčatko s takouto bábikou vyhrá? Dakujem

kukakaj
autor
16. okt 2018

@1angelika nasa ma 4 roky a vyhra sa s nou dokonale, ale myslim ze tak od 3 rokov by sa spokojne pohrala....2,5rocny syn si ju tiez niekedy vezme a krmi ju 😀

jane0123
17. okt 2018

Dievcata a viete mi poradit, aky je rozdiel medzi Bábika Baby Annabell a Baby Annabell My First Annabell baby fun? dakujem

jane0123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliskapa
17. okt 2018

@1angelika neter ma 10rokov a stale ju bavi prezliekat ju ... potom sa ide hrar so slizom ci co 😀 a zas o dva dni si spomenie na babiku 🙂 takze podla mna dlho 🙂
@kukakaj noo a teraz spm v draciku nasla (klokanku/satku/ergonosic - aby som nevyvolala nejaku inu diskusiu 😀 ) aj pre baby anabell ... uz sa tesim ked to krpana dostane k narodeninam ... ze ci si ju bude vsade nosit so sebou 🙂

bajuska44
3. nov 2018

Baby Annabell My First Baby Fun 36cm
pre deti od 2 rokov
veľkosť: 36 cm
mäkké telo
hlava, ruky, nohy z vinylu
zatvára oči
interaktívne funkcie: zopakuje zvuk bozku, smeje sa
v balení: fľaška, plienka a malá handrička
potrebujete 3 batérie AAA – nie sú v balení
váha: 853 g

Baby Annabell 43 cm
od 3 rokov
veľkosť: 43 cm
mäkké telo
hlava, ruky, nohy z vinylu
interaktívne funkcie: zatvára oči, počas spánku „dýcha“ , pohybuje pri saní z fľašky ústami a očami, roní skutočné slzy, ciká, nahlas sa smeje
v balení: podbradník, cumlík, plienka a medailónik
potrebujete 4 batérie typu AA / LR6 1,5V – nie sú v balení pri bábike
aj ako chlapček
váha: 1,4 kg

jane0123
3. nov 2018

@bajuska44 velmi pekne ti dakujem za ochotu 🙂

jane0123
18. nov 2018

dievcata, co mate baby anabell, tak kupovali ste im uz oblecenie v kik? myslim novorodenecke. ak ano, aka velkost sedi? dakujem

kukakaj
autor
18. nov 2018

@jane0123 my davame baby anabell oblecenie po dcerke velkost 56, je jej kusok velke, ked kupite 50ku myslim ze bude fajn

jane0123
20. nov 2018

dievcata a chou chou babiky uz nie su v ponuke vsak? dakujem

jane0123
20. nov 2018

@kukakaj a prosim ta nie je babika priliz tazka? dcerka bude mat 6 rokov. dakujem

kukakaj
autor
20. nov 2018

@jane0123 je tazsia ale moji 2r a 4r s nou nemaju problem, normalne sa hraju, prenasaju ju, 6rocnej urcite nemoze byt tazka

jackie17
25. nov 2018

@kukakaj ahoj, tema uz davnejsie bola otvorena, ale zaujima ma, ci ste spokojní s babikou aj po dlhsej dobe. Uvazujem nad Annabell.

kukakaj
autor
4. dec 2018

@jackie17 ahoj, ano sme velmi spokojni, dcera ju ma od jula a stale vsetko funguje ako ma, velmi rada sa s nou hrava, nelutujem tu investiciu

danielina30
4. dec 2018

Máme doma aj Baby Born, aj Anabell a musím povedať, že Baby Born pre mňa veľké sklamanie. Čo sa nedá povedať o Anabell. Tá je úplne dokonalá, ako naozajstné bábätko. Naviac Baby Born sa môže kúpať a teda ju dcérka samozrejme viackrat kúpala. Celá je zvnútra zaplesnela napriek tomu že sme sa už snažili vysušiť. Vyvrátiť sa nedá, takže to Sušenie tiež nie je úplne dokonale.

danielina30
4. dec 2018

jednu rúčku má čistú a druhá je zvnútra zaplesnena, nožičky ma zaplesnene obed

jane0123
4. dec 2018

tak, uz mame doma baby anbell, teda zatial ju skusam ja. dala som do nej baterky a ona odvtedy dookola rozprava, ked ju dam poleziacky, tak zaspi. je normalne ze stale rozprava, aj ked s nou nic nerobim? a je normalne, ze pocut v nej ten strojcek ako keby, ked meni polohu? normalne taky zvuk motorceka 🙂 dakujem

danielina30
4. dec 2018

@jane0123 Buď rada, že zaspí. Ja keď ju položím väčšinou začne revať ešte viac 😂😂Ten motorček počuť keď hýbe tváričkou

jane0123
4. dec 2018

@danielina30 aha, tak mame asi kludnejsie dietatko 😅 dakujem

jackie17
5. dec 2018

@jane0123 ja ju mam doma od dnes, skúšala som ju v robote 😆
Ked spi, to stale bude vydávať taký spiaci vzdych? Si neviem predstavit, ze pri tom mame spať 😊

jane0123
6. dec 2018

@jackie17 tak dufam, ze po nejakom case prestane 😁 a ked si liha a zatvara oci aj u vas je pocut taky motorcek?

jackie17
6. dec 2018

@jane0123 ano, ale to prestane...tak my uz mame vsetko vyskusane. S dcerkou sme obe nadsene 🙂Ked zaspi aj tie Zvuky sa vypnu.

kukakaj
autor
6. dec 2018

@jane0123 ano taky motorcek je trosku pocut pri pohyboch tvare ked pije alebo ked zatvara a otvara ocka tak asi je to normalne...ona po chvilke nicnerobenia prestane dzavotat alebo dychat pri spani 😊

barenkakb
24. jan 2019

@kukakaj dobrý deň prosím vás máte túto verziu? Ďakujem