Darcek k 1 rôčiku

kvetinka1405
19. jan 2019

Ahojte chceme synovi kupit trojkolku k 1 rociku, poraďte s ktorou ste spokojne keby ste mali aj mejaku foto potesila by

myska9992
19. jan 2019

@kvetinka1405 už bude vedieť na nej? Najlepšie sú odrážadlá takýmto maličkým a to tak od 15 mesiacov najskôr. Pre najmenších odrážadlá na 4, to sa skôr len hrajú a učia na nich sadnúť, potom nejaká motorka na 3. Na pedále máte ešte čas 🙂.

ajka0207
19. jan 2019

@myska9992 ja si myslim ze ona chce taku co sa da tlacit za rucku. My sme to vela vyuzivali, lebo je toto ovela spratnejsie a lahsie ako kocik.

@kvetinka1405 ja si nepamatam aku znacku mame, ale ma plastove kolieska a to fakt hrozne hrka, cize treba normalne nafukovacie radsej

ellieellie
19. jan 2019

@kvetinka1405
@myska9992
Predpokladám, že pre ročné dieťa nechce kúpiť klasickú trojkolku 🙂 Asi má na mysli niečo takéto. Ja by som ju osobne nekupovala, čo mám 3 kamošky, ktoré ju kúpili, každá ju použila len párkrát a potom to len zavadzia.

jumama
19. jan 2019

Mozno myslite taku trojkolku s predlzenou ruckou? Moznost miesto sportoveho kocika, lebo dieta tam realne nevie same pedalovat. Moze mat nozky na pedaloch a ako trojkolku tlacite, tak jemu sa krutia nozky. No kedze su tie pedale na prednych koleckach, ani vacsie dieta nedokaze realne na nej tahat viac ako dve tri otocenia pedalov, je to tazke. Ale je to velka pomoc pre maminu, dieta ma taky iny pocit, vacsinou sa vozia radi 🙂 Nam dali stari rodicia taku podobnu ako na obrazku a vyuzili sme dosyta. Plusy: tie bocne zabrany - dieta nevysada, nezosada, nepadne, kapsicka na rucke na mobil, kluce pre maminu, priputanie trakmi. Minusy: kolecka su umelohmotne aj ten ulozny priestor za koleckami - ked idete po "slovenskych chodnikoch" dost sa nahrkocete 🙂

jumama
19. jan 2019

Nasa nemala sportovy kocik, iba chvilku. Vozila sa v tomto alebo sme chodili peskom, alebo na moj bicykel, mala som ju v sedacke vpredu, od dvoch rokov vzadu za bicyklom. Len nasa spavala poobede doma. Mnoho mamin uprednostni sportovy kocik, lebo v nom dieta pospi, su mobilnejsie. Nasa bola vysoka a v sportovom kociku ked mi sedela, uz mala hlavu na strieske, nevedela tam spat, tak sme nehladali uz dalsi 🙂

alzbeta222
19. jan 2019

My máme Zopa citigo a je super 🙂 malej sa v nej páči a dobre sa s ňou manipuluje. A to máme iba 9 mesiacov. Dá sa dať na 6 rôznych spôsobov

lindusss2016
19. jan 2019

My sme kupovali tuto tiez na prve narodeniny a je super, vyuzivame ju uz dva roky vkuse, stale ju bavi. Na pedale sice stale ledva dociahne, ale s tym som bola zmierena od zaciatku. Vsetko textilne sa da dst dolu a prat v pracke, vzadu v kosiku vozime aj psa 😁 a vsetko stale drzi a funguje, az na mozno par skrabancov jej nic nie je. Za mna to bola super kupa a mladsieho sme tam skusali vozit uz ako 9 mesacneho a velmi sa mu to pacilo. Samozrejme vedel uz pekne sam sediet a vzdy tam bol len na chvilku, ale hned ako sa otepli, ju pre neho vytiahneme.