Darček pre dcéru na 1. narodeniny

katka_1234
31. aug 2018

Dobrý večer.. Dcérka bude mať prvé narodeniny a chceli by sme jej darovat niečo originálne, výnimočne niečo čo jej ostane ako pamiatka.. Ked sa po case na to pozrie tak bude vediet ze to bolo na prve narodeniny.. Je niečo take? Ďakujem

romiada
31. aug 2018

@katka_1234 hocico co potesi detsku dusu v jej veku. Ak chces pamiatku (mam pocit ze je to skor Tvoja potreba) tak by som si dala urobit profi fotky -rodicia + dcera s hrackou ktoru dostala na 1.narodky

sissy27
31. aug 2018

@katka_1234 prvé narodeniny si nebude pamätať. Ja som dostala od strýka plyšového medveďa (v tých časoch si človek veľmi nenavyberal), vláčila som ho všade so sebou dlhé roky, neskôr som mu obliekla svoje tričko a tak je dodnes. Ale keby mi nepovedali od koho a k akej príležitosti, tak proste neviem.

deti95060810
1. sep 2018

to bude len tvoja pamiatka....ale ja som triedila hračky - našla som 3 ktoré syn dostal na prvé Vianoce, na prvé narodky a Tatrovku....Všetky si ich odložil do svojej izby a to je už dáááávno dospelý...Takže aj keď si to nepamätá , ale je to istá spomienka na detstvo...

0silvia0
1. sep 2018

@katka_1234 ake su tvoje spomienky na darcek na prve narodeniny? Podla tohoto odvijaj svoj napad..

25mishelka25
21. okt 2018

Take pamiatkové viem že aj na krstiny sa dáva alebo k promócii myslím že sa to vola kniha života alebo tak nejak, ale skôr mi to príde že by ste to mali vypisovať napr k tým promociam alebo 18 narodeninám a potom to dať dieťaťu, ale isto to chce aj hračku každopádne a fotenie 🙂