Aký darček pre svokru k narodeninám?

veronka0593
18. okt 2019

Ahojte. Poraďte co kúpiť svokre k narodeninám (50)?
Niečo čo by bolo celkom výnimočné 🙂
Ďakujem za všetky rady

kotulicek
18. okt 2019

@veronka0593 nič hahahaahahah 😂😂😂😇😇

arcticcode
18. okt 2019

My sme svokrovcom obistyrom furt kupili dajaky vylet na zlavomate. Sukromny wellness s masovym tanierom a podobne

bukvickaaa
18. okt 2019

Ja som svokre na 60tku dala ručne vyrobený rodinný fotoalbum. Spravila som ho ako sumár rodiny - od ich svadobných foto, cez narodenie deti, svadby ich deti, narodenie vnúčat, pomedzi to zopár foto z dovoleniek, osláv, výletov... Aby to pekne nasledovalo, zopár popiskov k tomu... A ma peknú pamiatku 😉

whatever1
18. okt 2019

Vibrator🤣🤣🤣

janinah
18. okt 2019

šperk podla vlastného výberu

mareka49
18. okt 2019

Je aj taka Krcma, ze Peklo sa vola. Tak poukazku na posedenie😜

sovica
18. okt 2019

Veľa záleží, aký máte rozpočet a čo svokra preferuje, čo má rada.

daniella30
18. okt 2019

@veronka0593 pekne nastenne hodiny, napr. vyrezane z LP

julia2018
18. okt 2019

@veronka0593 no najlepšie je zvážiť, čo sa hodí jej. Čo ocení? Mojej mame sme kúpili pandoru, svokre zas miesič na cesto. Moja mama ani netuší, čo to miesic je, tak ako svokra nemá šajnu o Pandora náramkoch. Dedovi zas let balónom, babke kúpele... Skúste pouvažovať aké má svokra záujmy, čo by ocenila, či rada varí, alebo sa venuje záhrade, zbiera nejaké šperky, alebo má radšej unikátne knihy... Poskladáte sa viacerí a kúpte drahší spoločný dar, ktorý by si sama nemohla dovoliť

saskia_98
19. okt 2019

Vegeta 😂😂😂 ale ne, ja mam v plane svojej buduci rok (tiez 50) dat usitu kyticu z ruzi a 100€ do obalky, naj si kupi co chce. Viem ze chce ist konecne k moru lebo tam este nikdy nebola, cize asi pojde ked sa jej na to vyzbierame. 🙂

katkaluky89
19. okt 2019

Hojdacie kreslo a privod elektriny..vacsinou davame peniaze

janinka007
19. okt 2019

O pol roka mam 50 a potesila by ma permanentka do fitka, pandora, nejaky zajazd, wellness... 🤣

monicka144
22. okt 2019

My sme svokre kupovali pandoru aby mala pamiatku a dali sme im aj wellness pobyt ešte, to je podľa mňa taký darček, ktorému sa poteší každý 😉

lolusa
10. nov 2019

Má rada čaje? originálnym darčekom by mohol byť napr. kvitnúci čaj.
http://solaris-tea.eu/index.php/hikashop-menu-f...

dundulica
17. dec 2019

@janinka007 aj ja má o pol roka 50🙂 konečne si splním sen, Island 🙂

adelakom12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivky
7. sep 2020

napisem sem co sa nam stalo...moj muz kupil nausnice svojej mame a ja som mu na to prispela...no a co nevysvitlo? svokra nema dierky v usiach :p On to nevedel (nezaujimalo ho to) a ja som si nevšimla ze nenosi nausnice keďže mavala usi zakryte vlasmi !

tncka
7. sep 2020

@ivky hahaaa dobree🙈

mmmonika
26. nov 2020

@lolusa Naozaj to tak vykvitne?