Cestný bicykel pre muža

michaelaaa37
21. jún 2017

Ahojte prosim vedeli by ste mi poradit dobru znacku bicykla? Vobec nemam ani potuchy ake su dobre znacky , chcem kupit muzovi k sviatku cestny bicykel...nejake dobre typy,znacky,predajne? Za normalne ceny 🙂

rooskoliv
21. jún 2017

Ahoj,

to je tazke.... muis vediet podla mna 2 zakladne veci

a/ co od bicykla ocakava / na co ho chce pouzivat
b/ velkost bicykla.... aby mu sadla. Uz davno sa nerobia iba v jednej velkosti

Robo

kiwi3
21. jún 2017

zalezi odkial si a co je pre teba normalna cena. este by bolo dobre, ak by ste ho kupovali spolu, aby si ho mohol pred kupou vyskusat

fefe123
21. jún 2017

no, najrozumnejšie by bolo mu kúpiť len poukaz do predajne s bicyklami, ak ho chce aktívne využívať, tak by bolo najlepšie, aby si ho vybral sám, lebo ak chceš poradiť tu na fóre, tak nevieš naisto po akom túži a aký by mu vyhovoval a aby bol s ním dokonale spokojný....

bona_dea
21. jún 2017

určite bude lepšie mu dať peniaze, alebo poukaz do predajne. Bicykel treba odskúšať, a navyše, evidentne tomu vôbec nerozumieš, narobila by si viac škody jako radosti.

belllinka
21. jún 2017

@michaelaaa37 Najvacsiu radost mu urobis, ked mu das peniaze a bude si ho moct vybrat sam

butyha
21. jún 2017

Ak ma manzel cyklistiku rad, bicykel je istotne super darcek, ale nie darcek typu "prekvapenie".
Kedysi to mozne bolo (cestny bicykel = favorit, vyriesene), dnes je ponuka natolko siroka, ze sa to bez asistencie buduceho majitela neda.

Bicykel nie je darcek typu parfem - ten sa mi paci, asi sa bude aj jemu, v najhorsom ho nebude pouzivat...

Osobne by som neodporucala ani darcekovu poukazku - bude limitovany na konkretnu predajnu. Mozno len v pripade, ze vies s istotou, ze by si on sam kupil bicykel v nejakej konkretnej predajni.
Hotovost je taky "divny darcek", ale v tomto pripade inu rozumnu moznost nevidim. Prip. si moze nieco "dolozit" a kupit bicykel, s ktorym bude naozaj spokojny.

Odporucenie vyrobcov/vybavy zavisi najma od balika financii, urceneho na dany ucel...

dominika6
21. jún 2017

@michaelaaa37 bicykel si musí sám vyskúšať to sa bez neho nekupuje..muži si potrpia na výber,googlia o dušu niekedy aj mesiac,lebo sledujú parametre,velkosti a td atd..urobíš chybu ak to vyberieš bez neho

dominika6
21. jún 2017

@michaelaaa37 a aby bolo jasné kvalitný bicykel stojí aj 500,- e tak to nieje sranda

h2
21. jún 2017

Pred 4 mesiacmi som mužovi dala na narodeniny obálku s peniazmi a vlastnoručne vyrobeným "poukazom na nákup bicykla". Dodnes si ho nekúpil. ☹

butyha
21. jún 2017

@h2 takze to v podstate dobre dopadlo - ak by si mu kupila bicykel, nejazdil by na nom, takto to je lepsie 🙂

h2
21. jún 2017

@butyha On jazdí na mojom, ktorý kúpil on mne asi pred 6 rokmi a mne ostal starý bicykel, na ktorom on jazdiť nechce, lebo preňho je malý. (Aj preto som mu ten poukaz dala, chcem naspäť svoj bicykel! 😢 🙂 )

butyha
21. jún 2017

@h2 no tak mu nechaj ten svoj (ked je s nim taky spokojny) a Ty si kup za tie peniaze novy 🙂

mamutka
21. jún 2017

@michaelaaa37 urcite nekupuj sama, bicykel si musi vyskusat, porad sa v dobrej predajni, ake znacky vedia dodat, povedz aku ma manzel vysku, kde rad jazdi - ci naozaj to bude na cestnak a uvidis. Aj ked ti podla vysky doporucia velkost kostry, este stale je najlepsie, aby si ho vyskusal on. Moj muz bicykel velmi dlho vyberal, vsetky parametre posudil, ale to co chcel kupit bral predtým aj na testovaciu jazdu, nech ma istotu, ze mu "sadne"

pininka
21. jún 2017

Aj moj muz je velky cyklista, ale bicykel by som mu isto nekupovala, tam treba kopec veci pozriet. Ja som mu chcela kupit cyklisticke tretry, kedze aj botasky som mu kupovala,ale aj od toho som radsej upustila a upila mu novu prilbu a nohavice na bicykel. Ak chces nieco hodnotnejsie ozaj radsej poukazku na nakup, alebo mu to na narodeniny povedz, ked nechces dat peniaze.

tiper24
21. jún 2017
miska1728
Odpoveď bola odstránená
Zobraz