Kvalitný 20 palcový detský bicykel

talisa
24. máj 2016

Pekný večer, chcem sa opýtať, či by mi niekto vedel dať tip na kvalitný bicykel pre 6 ročné dievčatko? Pozerala som značky kellys, mayo, ale vôbec neviem, na čo sa zamerať okrem váhy bicykla... 😖

jatva
24. máj 2016

belter, frog

pribinak
24. máj 2016

Napr ci chces kupit bike s presadzovaním, alebo nie. Inak váha je dost dolezity faktor

pribinak
24. máj 2016

@talisa pozri si značky cube, earlyrider, islabikes

talisa
autor
24. máj 2016

Už by som s prehadzovackou, čo sa týka váhy, tak určite odľahčený

jatva
24. máj 2016

a cenovy limit? Este som videla take, ze si dali bicykel poskladat na mieru a vysiel cenovo lepsie.

stary_ujco
24. máj 2016

Zameraj sa na vahu. V tomto segmente je to totalne jedno, aka je tam vybava, lebo bude iba zakladna. Odpruzenu vidlu nepotrebujes, radsej dokup sirsie pneumatiky pre pohodlnu jazdu bez trasenia.
Ak ma dieta 20 kil a ma pod sebou tahat 15 kg bicykel, tak je to ako ked 60 kilova zena taha 45 kilovy stroj...
Najlahsie lacne bicykle na trhu su Core, maju okolo 9kg. Konkurencia ma tak 11 a vyssie
Skus googlit "Core Nipper 20".
Az nemas hlboko do vrecka, skus si zohnat bicykel znacky Islabike, tie idu aj pod 8 kilogramov, ale platis dost za znacku (radovo je cena okolo 400 euro za detsky bicyklik)

jaaty
24. máj 2016

odporúčam aj CTM - slovenský výrobca

pribinak
24. máj 2016

@stary_ujco su aj ľahšie ako 8-9kg, pozri earlyrider

talisa
autor
24. máj 2016

Skôr mi ide o kvalitu a pohodlie, ako o cenu, kľudne aj drahšie

jatva
24. máj 2016

@pribinak lenze belter je cenovo niekde inde nez core

pribinak
24. máj 2016

@jatva earlyrider je proste kvalita, anglani to maju vymakané

jatva
24. máj 2016

@pribinak ja viem a aj vyzera super, ale osobne by som tolko za detsky bicykel nedala. Aj ked je to to kilecko a kusok lahsie ako taky frog.

stary_ujco
24. máj 2016

@pribinak zakladny earlyrider ma 7 a pol kila, 3 rychlosti a stoji 600 eur. To uz su sumy, ktore je malokto ochotny za bicykel pre dieta dat. A remenove prevody a naboje s vnutornym radenim tu hocikto neservisuje.
Ale budiz, az ideme po vahe, tak to je naozaj bez konkurencie.
Akurat treba upozornit, ze ten ram nie je pre mensie deti, lebo vyska stredovej rury je 56cm

pribinak
24. máj 2016

@stary_ujco ok, ok, OK. Ja som len reagovala na fakt o váhe

marcinho11
25. máj 2016

Vyzerá veľmi dobre , určite je tam aj veľká kvalita ale osobne ja by som za neho toľko nedal ale sú stránky kde ich kúpite lacnejšie . Jedna z nich je http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ 🙂)

bibistec
27. máj 2016

no ja mam 6 rocnnu dcerku a vyberala som nakoniec polsky kross a som maximalne spokojna ozaj pevny ziadna cinakovina mame ho 3 rok ale tak 2 sezony zatial vyuzity ( my mame 16tku zatial) a pises 6 rocne dieta tak podla mna prehadzovacka je blbost pre take male dieta lebo to nevie ovladat stale na ihrisku vidim ako rodicia okrikuju deti ze to pokazia nevedia to ovladat...no naco? to je skor pre vacsie deti u dcerky je rozhodujuce hlavne ozdobenie ( ved u dievcata co ine?) ale mne prisu aj horske bicykle nevhodne dieta sa pri tom hrbi skus vyskusat v obchode typy bicyklov posad ju a uvidis a aj poradia ti ale ja by som skor typ BMX odporucala aj koli vyske volantu. moj nazor a skusenost.

damoska
12. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

kde ste bicykel pre dceru kupili? Je to nejaký eshop, alebo obchod?

essenceee
6. dec 2018

tu je velky vyber 20 palcovyc bicyklov https://www.cyklospeciality.sk/detske-bicykle-2...

mareri
10. dec 2018

baby, kupujete sovjim detom aj prilby a chraniče na lakte a kolena? Musia to deti mat?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jatva
28. dec 2018

@mareri prilbu mat musia, chranice mi asi pridu zbytocne

essenceee
16. jan 2019

tiež si mysli, že ak ide dieta na kolobežku, bicykel, odražadlo, tak prilba je povinna. Chraniče su individualne. zaleži na rodičoch. Ale bez prilby by com svoje dieta nepustila

erikvie123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
19. mar 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

čo značka Early rider? Je to velmi kvalitny detsky bicykel

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
1. aug 2019

v kolkych rokoch začali vaše deti jazdit na bicykli?

jatva
2. aug 2019

@mareri na tretie narodky ked dostal bicykel 🙂

essenceee
9. mar 2020

viete m poradit? Syn bude mat narodeniny a chceme mu kupit novy bicykel a premyšlame nad Rascal. Maju ho vaše deti? Aky je?

krstn003
8. aug 2022

rascal má dcérka, veľmi kvalitný