Darček pre novorodenca

mata2014
16. jún 2020

Maminky, ideme na navstevu mojej segre, ktorej sa dva tyzdne dozadu narodilo babo. Poraďte akú hračku kúpiť? Dakujem

pivoniaveronika
16. jún 2020

@mata2014 , joooj prečo hračku práve, tých má každá mamička resp. dieťa dosť. Mne napr. teraz moja sestra dala k narodeniu hniezdo pre babätká 🙂 A som spokojná.

zdencaaaa
16. jún 2020

Plienky, tym som sa vzdy tesila.........skus kupit nieco na pamiatku

paulinkaa2
16. jún 2020

@mata2014 moja dostala kopu veci, nejake tie hrkavky,hryzatka, mojkaciky. Ale najlepšia bola hracia deka 👍👍👍

s_a
16. jún 2020

ja som napríklad darovala toto a tiež by ma to potešilo, ak by to niekto doniesol pre moje babätko 🙂 https://www.facebook.com/pg/pampik.sk/photos/?t...

lenicka777
16. jún 2020

Ja som kamarátke kúpila v kníhkupectve album som novy človiečik alebo aj kadejaké iné kde si môže ponalepovat fotky + aj niečo popísať ohľadom bábätka je to krásne a pamiatka 🙂 za mňa lepšie ako hračka niečo na co ostane pamiatka

gabrielapatrik
16. jún 2020

Ja som kúpila, rsp dala spraviť toto, síce oopredu ale neskôr poteší... Každý nosí pre novorodenca, človek ani nevyužije....

090255
19. jún 2020

A co tak sa jednoducho spytat sestry co by chcela? Ja to tak so sestrou riesim stale kazda si povie co by chcela a aspon nekupujeme blbosti...

saja0504
19. jún 2020

Ja by som kúpila plienky a taký fotorámik kde sú mieri, dátum narodenia, niečo ako na tomto obrázku, možno fotoalbum.. Hračky sú zatiaľ zbytočné, to skôr nejaké praktické veci čo ešte sestra nemá

sofiast
20. jún 2020

Podľa mňa je top darček plienková torta 🙂

majahr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz