Poraďte darček pre dvojročného chlapčeka

barbora1992
3. nov 2018

Maminky, prosím vás, poraďte mi darček pre dvojročného chlapčeka. Vôbec neviem, čo kúpiť 2,5 ročnému synovi a navyše ideme na návštevu ku kamoške, ktorá má tiež dvojročného chlapčeka a vôbec nič ma nenapadá. Uvítam každú inšpiráciu.

mima8356
3. nov 2018

@barbora1992 mam 2,5 rocneho a uz sa zabavi s legom duplo, auticka tie vacsie napr.smetiarske a do toho si uklada male anglicaky stlaci gombik a vypadnu, odrazadlo, puzzle take len s dvoch-troch obrazkov..

patrica8
3. nov 2018

Synovi velku garaz, kuchynku, obchod, vlacikovu drahu, hociaku stavebnicu, velke auto so zvukmi, odrazadlo ak nema.

Na navstevu by som doniesla lego duplo alebo auticko s tym nic nepokazis, alebo prstove farby peciatky alebo nieco podobne na kreslenie. Zalezi kolko chces investovat.

jednamamapodcast
3. nov 2018

Moje tipy 🙂
Mozu sa sem davat linky?

$
Tomy zábavné pískacie vajíčka
https://www.mall.sk/hracky-hudobne-zvukove/tomy...

$$
Hračkárske potraviny spojené suchým zipsom, ktoré sa dajú "krájať"
http://www.fajnhracky.sk/produkt/725-Krajanie-L...

$$$
Chodítko & vozík
https://4toys.sk/produkty/choditko-a-vozik-s-na...

romiada
3. nov 2018

@barbora1992 skus si vygooglit Magic Tracks resp.svietiaca autodraha. Je to taka svietiaca autodraha ak s pribalenym autickom. Kupila som ju teraz 2r synovi na Vianoce v Lidli. Videla som ze to predavaju na pošte a aj cez TVshop.

dankabetka
3. nov 2018

Este pridam k napadom plastelinu a knizku, pecitky

lindusss2016
3. nov 2018

@mima8356 mam 2,5 rocnu dceru a nedavno dostala Maxi puzzle 30 ks a sklada to, sice nad tym musi trosku rozmyslat, ale posklada, takze z 2 obrazkov mi pride uz absolutne neaktualne na tento vek.

jana_eyre
3. nov 2018

teraz maju v lidli kopu drevenych super hraciek.. moj 2r dostane na vianoce drevenu drahu s autickami, knihu a bager.. jeho dvojrocny bratranec dostane od nas tiez drevenu drahu a drevenu pizzu..

barbora1992
autor
4. nov 2018

Ďakujem za nápady, to lego a farby sú super nápad.🤔🙂

lacibo
4. nov 2018

@barbora1992 naša 28 mesačná skladá rada puzzle ( veľké) - 24 dielov, lego pre menšie deti , kreslí, ale pre chlapca skôr dráhu s autami by som volila alebo s vláčikom, zabavíme sa aj s hudobnými hračkmi, knižkami alebo detským laptopom..

jelsi
4. nov 2018

Hackujem hračky, niečo mám aj v bazari voľné, resp. in de k odberu 🙂

mir5a
4. nov 2018

@barbora1992 ja mám tiež dvojročného a najradšej sa hrá s lego Duplo vláčik

eliskapa
4. nov 2018

@jana_eyre ahoj prosim ta kupovala si tu drevenu stanicu z lidla za 59.99€? Ak ano prosim ta v ktorom lidli ... lebo tiez zhanam dakujem 🙂

jana_eyre
4. nov 2018

@eliskapa ahoj, ja som kupovala tie za 19,99 ale mali tam aj tie co pises - bolo to v bernolakove v piatok..

eliskapa
4. nov 2018

@jana_eyre dakujem pojdem pozriet 🙂

sarahj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima8356
12. nov 2018

@lindusss2016 mala som na mysli take co su v jednej krabici dva obrazky a jeden obrazok ma cca 20-25 dielikov ;)
Som sa zle vyjadrila

lindusss2016
12. nov 2018

@mima8356 aha 😀