Tip na darček pre 12-ročnú krstnú dcéru

levq
12. aug 2020

Ahojte, potrebujem poradiť... Moja krstná dcéra bude mať narodeniny -12 rokov- a už skoro vôbec neviem, čo jej dať...Kedysi čítala, ale teraz ju už ani knihy nezaujímajú, oblečenie nemôžem, lebo je tak trochu "pri sebe", šperky tiež nenosí, také tie hlúpostičky ako slizy a tieto pre 12 ročnú už podľa mňa nie...🤷‍♀️
Nejaké nápady? Vopred ďakujem 🙂

nyusika
12. aug 2020

@levq opytaj sa jej a kupte to spolu

eliska13
12. aug 2020

@levq tiež si myslím nech si sama povie po čom túži možno budeš prekvapena

martul
12. aug 2020

Kolobežka? Skejtboard? Pennyboard?

renka30
12. aug 2020

bluetooth slúchadlá, fit náramok, nový obal na mobil, zápisník, špirála, korektor na chybičky pleti - mám 13 ročnú dcéru a tieto veci by ju isto potešili (teda mnohé aj má) ale závisí aj od toho aký máš budget

eliska13
12. aug 2020

@martul tiež ma napadla kolobežka, keď je pri sebe, ale nechcela som byť netaktna😊
@levq nové tenisky?ruksak?

evkamotka
12. aug 2020

Spytaj sa jej, uz nie je mala. Iste si aj sama rada vyberie

prasiatko30
12. aug 2020

u 12r uz vie presne co chce - treba sa priamo opytat a ak je to velka polozka tak jej prispiet tolko jurasmi ako si ochotna prispiet.

pleval
12. aug 2020

@levq zober ju na vylet,vyberie si sama a stravite spolu aj pekny cas😀mozno kino,kofola...

deti95060810
12. aug 2020

kino? alebo lístky na koncert?

lenuliatko84
12. aug 2020

Ked je pri sebe v tomto veku kupila by som nieco aby sa zacala hybat

nyusika
12. aug 2020

@lenuliatko84 to nemyslis vazne ? 😀

0silvia0
12. aug 2020

@levq zober ju do obchodu, nech si vyberie co chce. Alebo darcekovu poukazku do obchodu s odevami, drogerie atd.

jajka71
13. aug 2020

Moje netere 10 a 12 dostali darcek predcasne aby si v case corona prazdnin uzili darcek naplno: usb kluc s menom vytlacenom na 3d tlaciarni predpokladam v oblubenej farbe su krstnymi dcerami manzela a vytesuju sa a zavidia im vraj rodicia maximalne ;) netere su zvyknute ze 1 dar je prakticky a toto maximalne, lebo kryt na usb je klucenka alebo si zavesia na peracnik ;)

nyusika
13. aug 2020

@jajka71 ja sa m do myslela, že USB kľúč už málokto používa, moja neter by na mňa pozerala ako puk (13 ročná)

sonnenshein
13. aug 2020

Moja ma 12 a totalne ju potesil maly ruksak. Obavam sa, ze takto zacina zenska mania na kabelky 😁

0silvia0
13. aug 2020

@nyusika preco myslis? Usb moje deti (16 a 18 rocne) pouzivaju na ulohy do skoly, ked treba nieco doma urobit a priniest do skoly, hoci maju na to aj ine skolske uloziska, ale obcas pouziju aj na pozeranie filmu tam, kde nie je pokrytie internetom atd.

nyusika
13. aug 2020

@0silvia0
mne je to jedno kto chce, nech pouziva.
len mi (MNE, zdoraznujem) pride zvrhle darovat USB kluc, najma dietatu.

kikazoe
13. aug 2020

@levq mám v tomto veku jednu z dcer a potešil ju deň podla nej.... zašli sme si spolu na nakup( vybrala si už spomínaný malý ruksak a spoločensku hru ), do muzea a večer všetci do novej reštauracie. popripade- staršej sme zaplatili aj pre kamaratky - atrakciu ( jumping arena, laserová arena či escape room )

0silvia0
13. aug 2020

@nyusika aha, myslela som ze riesis zbytocnost usb klucov a ty riesis nevhodnost takehoto darceka pre dieta...

nyusika
13. aug 2020

@0silvia0 zbytocnost neriesim, to je pre mna fakt 🙂
bolo to len take zamyslenie a nasledne prisla poznamka o nevhodnosti darceka.

ale ako pisem - pre mna.
dovolila som si vsak poznamenat, ze je to fakt blby darcek pre dieta, pokial neviem, ze specialne tuzi po tomto,

andrea78
13. aug 2020

Spytaj sa konkretne co chce, nech ti povie/ukaze, da link, objednaj to alebo chodte kupit spolu. Ak toto nechces/nemozes, daj jej peniaze, aj darovat sa daju inak ako podat bankovku ( ja som napr. urobila - lebo som nestihla kupit a neskoro ma to napadlo - sporenicku, napisala ku tomu nieco od srdca a vlozila ten prvy ,,vklad,, , moze postupne sporit dalej na to co by chcela, alebo si rovno kupi co chce, toto vzdy malo najlepsi uspech), aj ked poznas zaujmy nemusi sa ti podarit kupit s cim bude spokojna. Pripadne poukazka do obchodu, ak nechces dat rovno peniaze , maju ich mnohe obchody ci uz s oblecenim, kozmetikou, sportove ... len si vybrat ktory( napr. do C&A poukazku som uz davala dcere, maju v ponuke aj ine obchody, jasneze by som vedela rovno aj nieco kupit, no takto to brala inak, bola radsej, zrejme pocit, ze si kupi ,,sama,,, synovi do Decatlonu , to sme potom vybrali a objednali online a pouzili ju tak, takze chodit nikam nebolo ani treba, ci do Sportissima...) Fajn moze byt aj predplatena karticka do kina ( ak tam obcas chodi). Pripadne predplateny casopis, ale tu pre nu neviem aky, to mam v zalohe pre syna casopis o futbale.

jajka71
13. aug 2020

@nyusika mojim neteram sa pacilo to meno v oblubenej kriklavej farbe ako klucenka a ked bude treba vedia ju vyuzit