3D obliečky, skúsenosti?

frederika1231
19. jún 2018

Zienky prosim vad mate niektora 3D obliecky? Naozaj su take ako na foto? ( mozu byt aj ine vzory len ci to tak pekne vidno aj v skutcnosti) dakujem

lennaa
19. jún 2018

Mame taky les a poviem ti, ze za mna zbytocne kopu penazi, neoplati sa to, je to to iste jak klasika

katkaluky89
19. jún 2018

ja mam tiez ale normalne to ukaze ako kazdy paplon vankus ako povedala @lennaa zbytocne kopu penazi vyprala som to raz a uz sa to strapkalo z vnutornej strany je to len marketingovy tah podla mna..

zuzu1122
19. jún 2018

@frederika1231 kupovali sme viac sád týchto 3D obličiek a za mňa sklamanie. Asi po troch vypratiach začali vzory blednúť nehovoriac o tom, že to nevyzeralo v skutočnosti ako na obrázku. A čo sa týka šitia z vnútornej strany, čistá katastrofa. A hlavne, treba dávať pozor, lebo často sa stáva, že vzory nesedia. Napríklad pri týchto. Tulipány môžu byť posunuté nabok, alebo tam nemusia byť vôbec. Treba sa informovať u predajcu, či tie vzory sú na stred.

frederika1231
autor
19. jún 2018

Dakujem vam zienky za rady chcela som ich objednat ale bolo mi dat dost cca 35€ ked som nevedala ci to naozaj tak bude som velmi rada ze ste mi pomohli a poradili

lennaa
20. jún 2018

Zbytocne by si peniazky vyhodila @frederika1231, ja som sa tiez tak dala na tie jedny co som ti pisala, ze mam a zbytocne. Za tie peniaze som mohla mat dvoje klasicke 😉

petrakovacicova
20. jún 2018

Sú veľmi pekné len sú podľa mňa strašne drahé. A tie z aliexpressu sú na dotyk otras :-/