Sťahovanie s malým bábätkom?

sajmi2009
2. júl 2018

Ahojte chceli by sme sa odsťahovať Z východu na západ ale máme mesačne bábätko A neviem či by zvládlo.

somktosom84
2. júl 2018

@sajmi2009 nestahovala som sa taku dialku s babatkom,ale asi chvilu este potrva kym realne odidete..alebo uz mate vsetko na zapade zabezpecene?
v kazdom pripade,urcite sa niet coho obavat,vsetko sa da zvladnut.aj ja som chcela kedysi odist,ale manzel nechcel.drzim palce!

saslavka73
2. júl 2018

My sme sa sťahovali a malá mala rok. Staršia nastúpila v novom do prvého ročníka. Všatko sme zvládli, dokonca ja som išla do práce. Síce neviem ako som to dala, ale dala som to.

beky1813
2. júl 2018

Ides len v ramci slovenska, ak mate zabezpecene byvanie, pediatra, ostatne doriesite za pochofmdu. Babu to bude jedno

yanni
2. júl 2018

Häääää? A co ma to dieta zvladat? Ved ho len prelozite z jedneho miesta na druhe. A je to v ramci jednej krajiny. Ziadne velke zmeny sa nedeju. Tak malemu dietatu je to uplne fuk, kde je. Hlavna vec, ze pri mame, ma co jest, kde spat, cistu plienku.
My see sa stahovali so 4-mesacnym z Nemecka do Saudskej Arabii. A dieta o tom ani nevedelo.

deti95060810
2. júl 2018

nemyslím si že to bábo bude nejak zažívať...Určite menej ako ty....ak máte kde bývať tak sa kľudne môžete aj s tak malým sťahovať...

sajmi2009
autor
3. júl 2018

@somktosom84 no máme už vyriešené bývanie nakoľko priateľ je zo západu ešte pediatra dobrého nájsť pre drobca

somktosom84
3. júl 2018

@sajmi2009 tak si myslim,ze to zvladnete 🙂 drzim vam palce!

sajmi2009
autor
3. júl 2018

@somktosom84 Ďakujem