Kedy sa ísť kúpať s malým bábom?

veronika1306
4. feb 2013

Ahojte neviem ci tu uz bola takato tema ale mam 8 mesacneho synceka a miluje kupanie tak by sme sa chceli ist s nim niekedy kupat nechceme ist na baby plavanie lebo to sa mi zda dost drahe.....Od kedy by ste isli s malinkym sa kupat alebo ake mate s tymto skusenosti kedy ste boli prvy krat???dakujem

mirka178
4. feb 2013

moj maly mal v lete v juli rok a chodili sme na plavaren kde je voda specialne pripravena pre male deticky, ale chodili sme aj na kupalisko, kde su male bazeniky pre najmensie deti, nieje tam chlor len cista voda, moj maly tiez velmi lubi vodicku, chodila aj kamaratka jej mala mala vtedy asi 10 mesiacov, tie bazeniky boli pod slnecnikmi, cize ani priame slnko tam neprazilo. a v pohode nemali sme ziadne problemy

veron333
4. feb 2013

My sme boli s malým prvý krát v aquaparku keď mal 5 mesiacov.

miskax2
4. feb 2013

my sme boli tiež oolo 5-6 mesiacov v Senci v aqaparku a malej sa neskutočné páčilo a super je aj v tatralandii to určite odporúčam 😀

veronika1306
autor
4. feb 2013

Dakujem vam ja stale rozmyslam ze ci mu niemoze ublizit normalne voda co je na kupaliskach ale ja si myslim ze by to mali byt ok...tesime sa na kupanie

sisaka
5. feb 2013

prvy krat, ked mal 3 mesiace- normalny bazen

bronia13
5. feb 2013

moja neter od asi 4 mesiacov a moje deti hm.... Saska mala vyse 2 mesiacov ked sme ju zobrali prvy krat na chvilu do vody 😉