Aký gauč do obývačky?

jankanelka
31. okt 2018

Ahojte,poradite farbu gauca k tmavohnedej obyvackovej stene? Aby to pekne ladilo a trosku presvetlilo miestnost nieco zaujimave... Chceme rohovu sedacku. Dakujem.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin21
31. okt 2018

lespie by bolo dat foto + popisat farbu stien, hlavne aj podlahy, pripadne akej farby planujes doplnky .. aby to ladilo....
az potom sa ti viem vyjadrit,.. lebo ak je podla svetla, moze byt gauc aj stredne hnedy..
ak je podlaha skor tmavsia, sla by som do niecoho svetlejsieho.... doplny kludne do zelena, hocicova, smotanova... ale kedte nevidime realitu, tazko dobre poradit

jankanelka
autor
1. nov 2018

@katrin21 podlaha je svetla- parkety a steny cistobiele. Doplnky az po kupe gauca 🙂

petrofka
1. nov 2018

Akykolvek. Si prwdstav, ze vchadzas do izby a co sa ti tam paci. Odfot si od dveri obyvacku, vytlac a vystrihni z letaku rozne farby gaucov a prikladaj 🙂) alebo staci prikladat k monitoru ;)

dassena
1. nov 2018

@jankanelka k tmavohnedej by som jednoznacne zvolila nejaku bledu bezovu alebo taku bledunku farbu ako biela kava

lenka_da
1. nov 2018

@jankanelka piesková farba, nie úplne jednoliata (t. j. taká prírodno-sivo-béžová), videla som obývačku vo farbách ako popisuješ a k tomu ten pieskový gauč. Taký natur look.

lenka_da
1. nov 2018

@jankanelka piesková farba, nie úplne jednoliata (t. j. taká prírodno-sivo-béžová), videla som obývačku vo farbách ako popisuješ a k tomu ten pieskový gauč. Taký natur look. Látka s hrubšou štruktúrou, nie hladká

katrin21
1. nov 2018

Pozri si par albumov na modrej streche... da sa tam vyberat aj z kolekcii,ze si zadas" obyvacka"..
Kadzopadna xalexi od odtiena podlahy.. lebo svetla moze byt aj buk, ak dub, aj hodico. Ak ide o klasicke lakovane parkety, tam treba citlivo vyberat a kombinovat... nie vsetko sa k nim hodi, ale da ss pomoct vhodne zvolenym kobercekom pod stolik..
Osobne by som.sa do hnedej sedacky, nejakych par odyienov svetlejsej ,ako mas nabytok, ale nie prilis svetlej, aby to ladilo a nebolo tych odtienov ,vzhladom na podlahu tam uz mpc.. ved skys cvaknut a dat foto... na MS to tak robia ludia a je to lepsor.

katrin21
1. nov 2018

Lepsie.

A fo pieskovej by som nesla..vobec..kedze mas parkety, bude to splyvat..

katrin21
1. nov 2018

Tu mas taky maly nastrel..farieb..

asia83
1. nov 2018

@jankanelka Mne osobne sa nepáčia pastelové farby na sedacích súpravách. Páčia sa mi všetky odtiene hnedej farby, zemité farby. Ku vášmu jednoznačne biela káva, vanilková, svetlobéžová.

mareka49
3. nov 2018

Mame tmavohnedu stenu, teda stol, tv stolik a komodu - bar a kniznicu a k tomu sme vybrali sivy gauc. Viem ze to znie velmi nudne a tmavo, ale je to super. Gauc sa da vzdy obzvlastnit vankusikmi alebo prehozom akejkolvek farby. Je to lacne a ruchle. Kupite novy obrus, zo tri obliecky na vankuse a dva kvetinace a razom mate iny dojem. My mame sedy pretkavany striebornou nitou a podla rocnych obdobi a nalady si ho "prerabam" ☺
Nevidno navyse hned smieku, ci fliacik. Odporucam pohladat sivy, sedy a skusit si predstavit. Plus mame bielu stenu a ukaze fakt pekne..

mareri
20. dec 2018

my mame hnedy velký gauč v tvare U, TV zavesenu na stene a pod nou biely TV stolik. Inak mame nabytok a v bielej farbe a doplnky červene. vyzera to prijemne a teplo

vivien10100
11. mar 2019

Mozem sa opitat o radu ake doplnky by boli v hodne do obyvacky krora je hneda a biela popripade niejaku mi tretiu farbu poradte aka sedi k hnedej kapucino a bielej uz tretiu tmavu hnedu nechcem

tyrkysova_kobyla
11. mar 2019

@vivien10100 tyrkysova, smaragdovozelena, horcicova, fuchsiova

tyrkysova_kobyla
11. mar 2019

@vivien10100 alebo este petrolejova

vivien10100
11. mar 2019

@tyrkysova_kobyla cervena by bolo moc mam tu prilis hnedej a bielej keby som dala kvetinace alebo stolu bolo by to bleee?

vivien10100
11. mar 2019

@tyrkysova_kobyla tie farby sa mi nepacia

tyrkysova_kobyla
11. mar 2019

@vivien10100 len som napisala, ake farby sa podla mna k tomu hodia. Ak sa podla teba hodi cervena, tak ju kludne daj

vivien10100
11. mar 2019

@tyrkysova_kobyla v poriadku tak som to chcela poradit ale nasla som nieco s cervenou a nevjem ci by sa to hodilo aj nam ale dakujem

sadkoni
13. mar 2019

@tyrkysova_kobyla každý máme o tomto zrejme iné predstavy, je to normálne. Ja tiež teraz dúmam nad tým, že akú sedačku vybrať, kúpiť, rozprávala som sa o tom s kamoškou, aj s mamkou, kamoška tá ma odhovára od látkovej, mamka tá zase nie je nadšená z toho, že by sme Lkovú chceli a ja som z toho trošku na nervičky!

tyrkysova_kobyla
14. mar 2019

@sadkoni vsetkym nikdy nevyhovies 😀 a najcastejsie na nej budes sediet ty, tak hlavne nech je pekna a pohodlna pre teba 😉

dzupi898
14. mar 2019

@sadkoni dať si poradiť je fajn, ale zase ber do úvahy najmä svoju predstavu a predstavu tvojho muža, pretože to bude vaša sedačka, vy za ňu zaplatíte, vy ju budete mať doma, denne na očiach, tak nech sa vám pači, nech sa vám dobre na nej sedí a kamoška a mamka nech si kúpia akú oni uznajú za vhodné 🙂

nika898
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sadkoni
11. apr 2019

@tyrkysova_kobyla to mi je jasné, že nevyhoviem, len ma to tak deptá. Keď z každej strany niečo a najmä niečo iné.
@dzupi898 to si uvedomujem, len som myslela, že mi niekto poradí, čo je praktické, čo je vhodné akože z vlastných skúseností, aby som si podľa toho tiež vedela urobiť obraz 🙂

dzupi898
12. apr 2019

@sadkoni tak podľa mňa je fajn mať elkovú sedačku alebo po prípade aj účkovú, ale veľa záleží aj od toho aký priestor máš, koľko miesta 🙂 hlavne vyberaj aj tak aby si mohla návštevu na oslavách na sedačku usadiť, aby si mala dosť miesta pre nich 😉 a čo sa týka materiálu tak ja som skôr za látku 😉

sadkoni
2. máj 2019

@dzupi898 pozerala som už nejaké tie sedačky a nám do priestoru viac by sadla v tvare L. Aby tá obývačka pôsobila akoby jednotne. Aby nebola sedačkou tak na polovicu rozdelená, neviem či vieš, čo mám na mysli 🙂
Čo som pozerala teraz nedávno tak kadejaké farebné sedačky už majú obchody v ponuke, len neviem celkom, či ísť do farieb alebo radšej neutrálne a potom farby doladiť nejako

matusko0404
2. máj 2019
sadkoni
2. máj 2019

@matusko0404 tvar vyzerá celkom fajn, len ja premýšľam aj nad tým, že či je dobré mať ako operadlo vankúše, či skôr nie je lepšie, keď je operadlo pevné :-/