Obývacia izba a zároveň spálňa

dominika1217
17. sep 2016

Mame 2 izboy byt a obyvacku vyuzivame aj ako spalnu. Mame velky gauc v tvare U,obyvaciu stenu a na bocnej stene,aby to posobilo oddelene satnikovu skrinu s posuvnymi dverami. Spime na rozkladacom gauci. Chcela by som nejake rady,napady,ako to mate zariadene Vy,ak Vam tiez obyvacka sluzi zaroven aj ako spalna. Niekedy sa mi to tu zda preplnene,hlavne som asi nezvolila spravnu velkost sedacej supravy,povodne som chcela iba rohovu. Dakujem za rady.

mateson
17. sep 2016

@dominika1217 daj to na modrú strechu, tam ti poradia skor.

lilyianka
17. sep 2016

kamoskini rodicia maju tiez dvojizbak a teda byvali tam s dvoma detmi,tym padom vyuzivali obyvacku ako spalnu....detsku mali decka normalne zariadenu,s tym,že im tam dali aj telku...obyvacku mali poriesenu tak,že mali rohovu sedacku a teda ten jeden roh bol akoby zastena a vedla mali potom normal manzelsku postel
kamoska mala jednoizbak kde obyvacku tiez mala aj ako spalnu,a vyriesene to mala rovnako,,,,rohovy gauc a vedla postel

bibistec
18. sep 2016

no su rozne napady aj na internete, existuju aj postele ktore sa sklapaju do steny a nevidno vobec ze je to postel, alebo nedalo by sa stavebne oddelit tak aby napr z kuchyne bola izbicka? alebo tak aby kazda miestnost ( okrem kuchyna + obyvacka - jedno okno) mali vlastbne okno? a tiez existuju gauce ktore maju normalne ortopedicky matrac cize sluzia aj na kazdodenne spanie. inspiracie su aj na ikea.sk tak su tie male priestory. hlavne je dolezite odvetranie toho spacieho miesta., mozno niekedy staci oddelit akoby zavesom

emakiki
18. sep 2016

My mame dvojizbovy a vacsiu izbu 6x4 metre sme predelili sadrokartonom a vznikli nam dve izby, normalne s dverami a hore na jednej strane mame svetlik aby islo svetlo do obyvacky a z tej druhej sme urobili spalnu, obyvacka je mala a prechodna, ale v pochode tam mame aj sedacku aj stolik a nabytok ☺ staci nam to ☺ u mna bolo prvorade aby mala mala samostatnu izbu..

dominika1217
autor
20. sep 2016

u mna to bohuzial dobre nedopadlo.Moj ex si nasiel kolegynu,nikdy som ho nekontrolovala,necitala smsky,to skor on mne..Tvrdil,ze kamaratka a teraz je s kamaratky manzelka.Nasiel si rozvedenu s dvoma detmi a my mame spolocnu dceru...