Aký matrac je ten správny?

minticka
4. aug 2018

Poraďte aký matrac kúpiť do manželskej postele a aj do detskej postele (2 roky)..🙏penový,taštickovy,pružinovy?mám v tom guláš a chcem už niečo poriadne,doteraz to boli postele s úložným priestorom a matracov spolu🤦

wiqi
4. aug 2018

@minticka dieta by malo ma bezzonovy, tvrdsi, z pur peny, nelepeny
Pre dospelych skus ist vyskusat do obchodu co vam bude vyhovovat, co clovek to nazor

katkalubkova
4. aug 2018

minule som tu niekde citala, ze v pohankovom matraci nasli kočky po urcitom pouzivani drobne chrobaciky. Tak tomu by som sa radsej vyhla.
My sme s manzelom zvazovali kupit nove matrace vybrali sme si tu:
https://www.zdravotne-matrace.sk/ - do manzelskej postele.
A maju aj predajnu, teda vzorkovu predajnu v Skalici. Tam jedine sa dali vtedy pozriet nazivo. Nechcela som kupovat macku vo vreci nakolko to nie je najlacnejsia polozka a co je dolezite, stravime na matraci celu noc a nie jednu. Urobili sme si vylet do Skalice a vybrali sme. Nevyslo to drahsie ako inde, ani ked by sme priratali cestu.

minticka
autor
5. aug 2018

@katkalubkova ďakujem,zrovna na tejto stránke som aj pozerala a celkom dobrý výber😉a aj stručný popis..budem brať odtiaľ..

dominika6
5. aug 2018

@wiqi chod na stranku materasso. eu.. tam je aj poradca ako vybrat spravne

chlucia
5. aug 2018

@minticka Za seba odporúčam značku SCHLLARAFIA s geltex vložkou... ako do detskej postieľky to neviem, ale my mame manželskú a som MAXXXIMALNE spokojná. Tiež sme ich dali aj mojim rodičom, otec vravel, že je to obrovský rozdiel... 😉