Čo do adventného kalendára?

katizz
28. okt 2019

Prosím Vas poradte mi co do adventneho kalendara 🙂

kristina2412
28. okt 2019

@katizz ja som dávala Pepa pig figúrky, sponky, malú čokoladku, figúrky zvierat, pečiatky,neskôr keď bola väčšia farebné kriedy na vlasy,nálepky na nechty,vianočné ponozky...

mima1
28. okt 2019

Nas mal min rok anglicaky plus sladkosti brumik kinderko a tak

tortelinka
28. okt 2019

my robíme opačný kalendár, deti tam dávajú drobnosti, ktoré potom darujeme

clodika22
29. okt 2019

@tortelinka jeej to je krásne. Aspoň sa deti naučia, že je dobré aj dávať a nie len brať a dostávať!

xeonela
30. okt 2019

Ten opacny kalendar to je super napad, to urcite aj my zaaplikujeme, ked maly vyrastie a bude vacsi. 🙂

xili99
31. okt 2019

opačný kalendár budeme aj my robiť, ale ešte nie, tento rok chcem ešte normálny, chcela by som to spraviť štýlom, že nejaké maličkosti. Sem tam nejaká hračka. Nejaké gumičky zaujímavé, sponky. Prípadne nejaký náramok, nejaký koláčik. Aby bolo z každého rožka troška 😉

semtexka1
4. nov 2019

@katizz ja som zatiaľ vymyslela oriešky, sponky, gumky, goralky na navliekanie, balónik, magnetky, rastúce zvieratko do vody vo vajíčku, skakajuca loptička, rukavičky, ponožky, rolnicku, čo dáme na zips, a kazdy deň dám 4 gumené vitamínové medvedíky alebo rakytnicky, namiesto cukríkov

kvetinka75
4. nov 2019

ja som tam dala aj ,,povinnosti,, Ako dnes pomôžem s večerou, alebo s upratovaním, dnes si pozrieme spolu rozprávku, zaspievame, naučíme sa básničku. Podľa veku.