Detská posteľ 140 x 70 s nosnosťou 150 kg

evelynka86
24. sep 2023

Ahojte, neviem ako to robia ini rodicia, ale my by sme velmi radi uspavali 2rocneho syna v jeho postielke, sediac pri nom a citat mu rozpravku a potom leziac pri nom. Lenze vsetky detske postielky maju nosnost 30kg. Obcas najdem ze 100kg, ale kedze moj muz ma 120kg, tak ani takato nosnost by mu nestacila. Viete mi niekto poradit taku postel? Pozerala som aj normalne dospelacke postele, ale tam zase nie su take rozmery, byvaju dost vysoke pre dieta a ani zabrany nemaju na boku.. Valendu by som nerada, chcem pre syna kvalitny matrac.. Ja viem, som narocna 😁 Ale trpim, ked maleho uspavam len drzanim sa za ruku poskrucana na zemi pri jeho postielke... A prosim, nerieste moje poziadavky, piste, len ak mi viete poradit postel/firmu, dakujem 🙂 Vyroba na mieru bude moja posledna moznost.

mon895
24. sep 2023

My mame takuto ale je vacsia (my mame 160x80) https://www.babynabytek.sk/p/3207-detska-postel...

stanulienkat
24. sep 2023

Neviem, ci robia take male postele s takou nosnostou. To asi nebude konstrukcia pre obezneho dospeleho chlapa. Nechcete mu kupit uz klasicku a riesit to odnimatelnou bocnicou? Ved dorastie.

jaskolka
24. sep 2023

Takú v bežnom obchode asi nenájdeš, jedine fakt dať vyrobiť na objednávku. Nepredpokladá sa taka váha na bežnú detskú posteľ.

zanajana
24. sep 2023

Máme tiež tú, na ktorú dala link @terezka2911, 200x 90 cm, nosnosť má 150kg, normálne tam leží aj manžel, alebo ja s malou, keď nás potrebuje. Matrac sme tiež kúpili taký, ktorý znesie aj našu váhu.

zuzanka.zuzu
24. sep 2023

treba posteľ? ja som totiž mala rovnaké požiadavky na zaspávanie a vyriešili sme to matracom na podlahe 😀 ja vedľa spím na penovej podložke - mäkučké, teplé, niekedy zaspím skôr ako drobec a ešte cítim ako ma zakrýva dečkou 🙈😂 má 2,5r

evelynka86
autor
25. sep 2023

Ahojtey dakujem za tipy. Bohuzial, rozmerovo sa nevojdeme s normalnou postelou, 140x70 je max.rozmer.
@mon895 dakujem za tip, skusim pohladat na ich stranke nejaku inu
@terezka2911 dakujem, vyzera super!
@zuzanka.zuzu ano, aj tato moznost mi napadla, ale pod nami je nebytovy priestor a aj ked mame koberec, zem je naozaj chladna. Ja napr. na karimatke unho v izbe lezat nevydrzim, aj tam fuka. Ale super tip