Inšpirácie na dievčenskú izbičku.

nikoleta179
15. aug 2019

Ahojte maminky,
Prosím hoďte nejaké vaše inšpirácie, rady, tipy, triky ako zariadiť a hlavne čo je všetko Potrebné pre dievčenskú izbu.
Ak máte nejaké stránky kde nájdem krásne tapety a kvalitne alebo detské postele nábytok, že máte skúsenosť, budem veľmi vďačná
Dcérka bude mat dva roky.

Ďakujem za inšpirácie kľudne aj fotky.🙂

tukanec
15. aug 2019

@nikoleta179 insiracie si pozrite na pintereste, nabytok na bonami 🙂

nika3136
15. aug 2019

@nikoleta179
Koľko ročné?

lindusss2016
15. aug 2019

@nikoleta179 ahoj, ja vyrabam (aj) detske dekoracie, v bazary mam napr.lapace snov jednorozcov pre dievcatka, pozri, ked budes chciet.
Tapety aj nalepky na stenu maju od vymyslu sveta na aliexpresse. Pridaj sa do skupiny Detska izbicka

lindusss2016
15. aug 2019

@nikoleta179 pardon tak oprava, skupina sa vola Nasa detska izba, mozno sa tam inspirujes

nikoleta179
autor
15. aug 2019

@tukanec ďakujem to som už popozerala.

nikoleta179
autor
15. aug 2019

@nika3136 budem mat dva roky 🙂

nika3136
15. aug 2019

@nikoleta179
Záleží aj od toho do akého štýlu chceš ísť.
Ja budem zariaďovať izbu pre takú malú dcéru v štýle montessori. Chcem aby bola čo najviac samostatná, bude mať čitateľský kútik, malý stôl so stoličkou, posteľ, nízku komodu či skriňu, kde sa môže obslúžiť sama. Pozri na Pintereste aj tieto druhy izieb.

nikoleta179
autor
17. aug 2019

@nika3136 pozerala som aj take,
Aj j by som rada niektoré veci montessori, ale napríklad posteľ chcem aj s manželom asi skôr klasickú aby jej teda vydržala aj na dlshsie a potom sa. Vymení za veľkú posteľ. To len príklad, že niečo áno montessori ale nie všetko tak aj preto sa pýtam na inšpirácie a čo a tak podobne.
Pinterest som prešla už tisíckrát 🙈😊

Ale ja sa riadim čím viac vidím a viem tak potom to je aj podľa mna lepšie. A zabudnem na menej veci 😂