Kde ste umiestnili detskú postieľku?

6. jan 2024

Zvažujeme, či ju dať do spálne alebo rovno do detskej izbičky. Nemáme nejaký obrovský byt, čiže je to pár krokov zo spálne do detskej, no neviem či to v spálni nie je praktickejšie keď príde bábätko domov hneď na začiatok. Ako ste to riešili vy? Prípadne keď máte bábo v spálni, kedy presúvate do detskej? Vďaka.

petamich
6. jan 2024

urcite do spalne na zaciatku, znacne to ulahcilo vela veci 🙂 mala som ho najskor v takej baby-bay postielke prirazenej k mojej a bez bocnice, potom uz v klasickej a teda do svojej izby by sme ho presunuli hned ako prespal noc ale najskor musime kupit vacsi byt 🙂

kris_tin257
6. jan 2024

Mala som Chicco baby hug pri posteli do pol roka a potom išli obe deti do svojich izieb do svojich postielok 😊

deedaa
6. jan 2024

Pred deťmi som bola presvedčená, že bude od začiatku bábo vo svojej izbe. Ale najjednoduchšie je mať ho v spálni pri sebe. Malý bol ukričaný v noci a kilometre by som k nemu nachodila do detskej🤷 mám postieľku hneď pri posteli a nemusím ani vstať v noci teraz.

deti95060810
6. jan 2024

hneď vedľa mňa...neraz bábo zamrnčí -tak natiahneš len ruku a napr. dáš cumlík...
postieľka vedľa postele - z mojej strany.

autor
6. jan 2024

Ďakujem baby, tiež to tak budeme riešiť teda, aj sme si mysleli, že spálňa bude lepšie riešenie🙂

cyberk
6. jan 2024

Urcite do spalne, my sme ju mali malicku, postielka sa zmestila ltt, ale neviem si predstavit mat tak male dieta inde a to prespala celu noc od 3m… Samu v izbe sme ju nechali od kol 10m a dodnes ju mame na kamere nonstop celu noc

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimage
6. jan 2024

Najlepsie je mat dieta co najblizsie. Syn spal s nami, lebo to bolo na prasky ho 10x za noc davat z a do postielky. Niekedy som sa zlakla, ze kde vobec je. Dcera ma postielku bez bocnice pri nasej posteli. Je to jednoduchsie na manipulaciu

denden77
6. jan 2024

my sme dali do detskej ale zaroven sme tam prikupili aj velku postel pre mna 😊

jaja8_9
6. jan 2024

Ja som ju dala do spálne hneď vedľa mojej postele 🙂 nechcelo by sa mi každú chvíľu utekať cez polku domu do detskej takto som malú mala u seba a bola som aj ja spokojnejšia

malaopicka
7. jan 2024

My máme v detskej izbe a aj tam spí. Mám kameru, zapne sa keď sa zobudí, prejdem päť krokov, zavriem dvere a obriadim si dieťa. Manžel sa potrebuje vyspať, takže to bola jasná voľba. Ale ja ani nekojim, čiže aj tak musím zarábať mlieko (podať prsník je jednoduchšie) a máme dobre bábätko. Zobudí sa len dvakrát a kým doje, spí. Asi by som sa zariadila podľa toho aké je dieťa.