Najlepšia nočná lampa pre deti

18. feb 2023

Ahojte 🙂 vedeli by ste mi poradit nejaku nocnu lampu pre deti? Najlepsie bez kabla cize na baterky,dakujem za odpovede😀

ildiko36
18. feb 2023

Na baterky vydržia ca 3 max 5dni, viac das za baterky ako za elektrinu.Kup si bodové svetlo v elektrike, majú malo spotrebu, niekedy maju to aj v lidl..ja mam x druhov bez baterky ale dlho nevydrží ..to ked chces mozes dať a vianočné svetlo do okna na baterky, urcite to máš doma
Alebo daake kvalitnejšie solárne svetlo čo cez den nabyješ

zorkahorka
20. feb 2023

My mame taky macicku na dotyk. Buchnes po nej,zasvieti a meni farby.svieti 20 min,potom sama vypne a nabija sa cez kábel ako mobil

autor
20. feb 2023

@zorkahorka jeej,a kde ste kupili?

zorkahorka
20. feb 2023

Ktosi nam ju dal

zorkahorka
20. feb 2023

Skus vyguglit,mozno najdes

beata_k
20. feb 2023

Daj si do vyhladavania silikonova LED lampa pre deti

snowgirl1
20. feb 2023

V Lidl mávajú take lampičky na dotyk svietia cca 20 minút abpotom samé vypnú a sú na baterky a v takomto režime každý deň funguje aj pol roka na 3x AA, máme i vcielku maju kde sa dajú nastaviť dva režimy na pol hodinu a hodinu tiez sama vypne a tiez na baterky https://www.svet-svietidiel.sk/varta-15635-led-...

sasenocenuska
17. apr 2023

My mame toto:
Flow Nočné svetlo Fabian Medium Grey z mall. Da sa nabijat cez kablik, meni farby (treba ho tak tuknut silnejsie). Po 8h sa automaticky vypne. Ma aj taku funkciu, ze ked ho zapinate dotykom na zaciatku a podrzite dlhsie, on tak 2x zablika a vtedy svieti tusim 20-30 minut.
Ja som pri nom v noci na zaciatku prebalovala, takze sa svietilo kazde 2h a vydrzal nam cca 3-4 dni nabity. Teraz caka a pojde do detskej. Nikdy sa mi nestalo, ze by som ho chytila a bol by horuci.
Tusim je aj mensi kus z tohto, lebo tento velky bol drahsi.