Ochrana matraca pri odplienkovaní

janka3792
3. jún 2023

Ahojte. Poraďte mi, prosím, čo kúpiť na ochranu matraca. Idem malého odplienkovať a určite to bude aj s nehodami. Tiež by ma zaujímalo, či používate niečo špeciálne, keď sa pociká na koberec. V každej izbe máme koberec, tak ako ho mám ošetrovať?
Ďakujem za každú radu. 😊

zuzkaa1991
3. jún 2023

@janka3792 co sa tyka spanku mala na noc mala asi do 3.5r pokial nemala dost dlhú dobu suchu plienku (od 2r odplienkovana) ale ja som pants davala az ked zaspala ;)
K otazke v emi maju gumene plachty keby som skor o nich vedela kupim aj do postieľky takze tu plachtu by som dala ;) taku maju v skolke a objednala som.jej aj na veľkú postieľ

mima1608
3. jún 2023

@janka3792 predávajú nepremokavé plachty. My to máme aj na manželskej posteli kvôli mačke, ako mačiatko značkoval, po kastrácii síce prestal, ale nechala som chránič aj tak. Je to fakt super vec ☺️

fiafia
3. jún 2023

@janka3792 nepremokavu plachtu na posteľ. Ja som mala na každej strane matraca plachtu 😂 ak sa v noci pocikala,plachtu som stiahla,matrac otočila a hotovo. Žiadne butorenie v noci 😁

54tinka54
3. jún 2023

@janka3792 buď nepremokavá plachta alebo pod normálnu plachtu daj takú tú nepremokavú podložku čo sa dáva napr v nemocnici pod pacientov

jazula
3. jún 2023

Ja som kúpila nepremokavú plachtu, ale hneď v prvú noc som ju dala dole (froté s PUL záterom z jednej strany)…hrozne teplo na tom bolo a pri každom pohybe to vydávalo zvuk (nie vyslovene šušťanie, ale predsa), malá mi na tom vôbec nevedela spať. Momentálne má na spánok este plienku, ale keď bude už bez nej, chcem dať nepremokavú podložku jednorazovú (ako velku prebalovaciu) pod normálnu plachtu.

nwnw
3. jún 2023

@janka3792 emi plachty s tymi gumickami. Super vec. Ochrani matrac aj od prachu a inej spiny. Periem to vzdy ked obliecky. Po 5r uz jedna pretieka ale neviem ako dlho na nej stala voda