Poraďte postieľku

28. jan 2023

Ahoj.
Budeme mat druhe babo. Stahovali sme sa do poschodového domu a premyslam, ako budeme cez den fungovať. Chcela by som kupit postieľku, ktorú budem mat k dispozícii len dole. Hore v spalni mame po 1.dietati klasicku drevenu. Co odporúčate? Ideálne na kolieskach aby som ju v prip. Potreby mohla presunúť z obývačky do kuchyne. Je nieco co by som využila od narodenia na dlhsi cas? Tie klasické cestovné postieľky su prilis hlboke mam pocit na začiatok. Vdaka.

alexandra197
28. jan 2023

My sme mali takto isto v dome. Dole som mala cestovnú, dno sa v nej dalo tiež zdvihnúť. A neskôr slúžila ako ohrádka na hranie. Mali sme kinderkraft, bola na kolieskach a dala sa z nej aj kolíska urobiť.

ildiko36
28. jan 2023

V dome v spalni som mala drevenu ale v obyvačke čo som mohla premiestniť som mala tuto cestovnu, teraz to maju za super cenu .A ten kolotoč pasuje aj na postielku, mas na tom svetlo, hudbu a hracky, vibraciu. , Je k tomu ten prebalovaci pult, a mas aj sieťku proti hmyzu a da sa preobyt nôžky na hojdačku .Kupila som do toho penovy matrac v jysku, v tedy bolo v akcii za 30euro

alexandra197
28. jan 2023

@ildiko36 tu som presne spomínala v príspevku vyššie. Mali sme ju v modrom tiež sme boli spokojní.

paulahr
28. jan 2023

My máme túto 🙂 https://www.lidl.sk/p/roba-detska-postielka-k-p... rozmer tak akurát (menšia ako klasická postielka, čiže je aj spratná), na kolieskach vieš si ju dať aj vyššie a vieš z nej urobiť aj ,,lavicu”…keď príde neter tak zhodím len prednú časť a ona si tam sedká

paulahr
28. jan 2023

Ešte som zabudla, postielka ma aj matrac a mantinel

autor
28. jan 2023

Super dievčatá ďakujem presne na take niečo som myslela 👍

vilma7
28. jan 2023

Ja mám klasickú cestovnú ktorá sa dala nastaviť na dve výškové polohy. Úplne novú, nepoužitý ani raz 🤣🤣🤣

ildiko36
28. jan 2023

@alexandra197 aj ja mam v modrom🥰