Reálne skúsenosti s čističkou Ionic Care

lilly2303
8. feb 2022

Ahojte, prajem pekný deň 🙂
Chcela by som sa opýtať či máte niekto reálne skúsenosti s touto čističkou a ako ste s ňou spokojný. Na internete ju niekto vychvaľuje a niekto zase nadáva že zbytočne vyhodené peniaze. Chcela by som ju dať deťom do izby tak by ma zaujímalo či sa ju oplatí kúpiť alebo sa mám radšej poobzerať po inej. Ďakujem vám za odpovede 😊

zojkaaa
8. feb 2022

Ja mam, kef cistim veru mam ciernu handru 🙈 a mam ho v obyvacke a tam mam 3 velke okna a parapetx boli vzdy cierne prachove, mozem potvrdit ze teraz o 1/3 menej prachu mam na tych parapetach kde je cisticka, teraz v zime to v spalni nemam bo aj ked to mam na minime citit taky studeny vzduch okolo ale v lete to bude asi na turbe 😁 ja som spokojma a ide mi cele dni

aliaray1
8. feb 2022

@lilly2303 ahoj, nemam s touto ale mame Daikin Ururu a je to top investicia. Nielen vzduch cisti, ale aj ochladzuje a zvlhcuje ked zapnem zvlhcovanie.

My sme si vyberali podla toho kolko m2 chceme cistit lebo malinka na velky priestor vela vody nenamuti, taky nijaky efekt. A dalej podla parametrov a certifikatov, sposoby cistenia a dostupnost filtrov. Filtre sme objednavali nakoniec z Japonska, bolo to lacnejsie ako vsetky eshopy v SR a CR.

malinka158
8. feb 2022

Tu sa pridam

althinka
8. feb 2022

Za nás spokojnosť, chytá utešene nečistoty, je nehlučná a pocitovo je to fajn🙂