Trenčianske Bohuslavice - ako sa tu býva?

bobana297
23. aug 2018

Ahojte. Mne nikdy nejde vyhladat ziadna diskusia. Asi som na hlavu alebo cez ten telefon mi to nechce vyhladat. No to je ine. Chcem sa spytat, ktore z Vas byvaju v tejto dedinke? Alebo ste sa tam prestahovali alebo navstevujete tuto dedinku? Ste spokojne? Ako sa Vam paci tato dedinka? Hladam rd a samozrejme v Soblahove alebo Turnej je to extremne drahe. Myslim si, ze Bohuslavice su neni az tak daleko. Ale ako je to zo spojmi do Tn? Co su tam ake minusy a plusy? Dakunem

mischelin89
23. aug 2018

@bobana297 my ked sme hladali, tak sme boli na obhliadke v bohuslaviciach... A teda podla mna je to tam stale predrazene... Na to ze uz je to skor k novemu mestu. Inak mate blizucko Haluzice a to je krasne miesto, to je aj jedine, preco sme tuto obec zvazovali.

romiada
23. aug 2018

@bobana297 budes mat na skok na ŽAKOVIC Open😉

romiada
23. aug 2018

@bobana297 ja tam mam rodinu aj tam chodime ale neviem si predstavit ze by som tam realne byvala (som skor mestsky typ). Travila som tam prazdniny v detstve. To uz by som sla blizsie k Trencinu. Mozno do Kubry...Kubrej...neviem ako to sklonovat😊 ....alebo Trencianska Tepla....ta mi viac prirastla k srdcu

bobana297
autor
24. aug 2018

@romiada hej aj kubra je krasna ale neskutocne draha. To sa mi az panenky otacaju z tych cien tam

renula05
24. aug 2018

No ja pochádzam z Bošáce,to ste nepozerali?Spoje bývali v pohode,ale teraz aktuálne neviem,to by som sa musela spýtať po rodine.

bobana297
autor
27. aug 2018

@renula05 bosaca je uz pre nas daleko na kazdodenne dochadzanie