Ste spokojné s prácou na benzínke ?

30. nov 2019

Ahojte, tie, ktoré tam pracujete, ste spokojné? Čo je plus i mínus tejto práce? Ďakujem za akékoľvek postrehy.

marsmykkok
30. nov 2019

Plus, ze sa tak nenarobis ako napriklad niekde v lidli alebo vo vyrobe, nerobis monotonnu pracu, treba vykladat, blokovat, riadit, ohrievat jedlo. Minus nonstop otvaracie hodiny a teda praca aj cez vikendy, sviatky a tak. Ak je nahodou pumpa na odlahlejsom mieste vascie riziko prepadnutia, hoci to sa cloveku moze stat aj v nejakom obchodiku v centre, cert nikdy nespi.

autor
30. nov 2019

@marsmykkok Ďakujem, mám tu možnosť, zvažujem. Doteraz som vždy robila osmičky. Ale mám chuť to skúsiť. Viem, že hotovosť sa každú chvíľu dáva mimo kasy, do trezoru. Neviem, či sú nepriestrelné sklá......

lauritka
30. nov 2019

zisti si či nebudeš uhradzat manká z vlastneho... znamy robil a veru im z platu stahovali.

jaden
30. nov 2019

Na benzinke vo väcsom meste sa nezastavis. Striedanie noc a den. A manka idu z vlastneho.

smejko25
30. nov 2019

Ja som bola raz na pohovore na Shellke a mi povedali že ked bude treba tak budem chodiť zaskakovať aj na ostatne Shellky v meste 🙂 tak to sa mi nepačilo nakoľko som ešte vtedy ani auto nemala a byvala som 30km od mesta 🙂

deti95060810
30. nov 2019

bývam blízko benzinky a tam sa pracovníci menia ako na páse...Takže to nebude vysnívané zamestnanie...

autor
1. dec 2019

Neviem, tam kde mám robiť ja sú spokojní zamestn. Stabilný tím.

autor
1. dec 2019

Asi záleží aj od veľkosti mesta, frekventovanosti a pod. Na jednej sa napr. u nás ani nočné nerobia.

ivet58
4. dec 2019

Je to otras robota. Nezaplatená. A okrem driny tovaru blokovania jedlo ľudia treba vkuse záchody čistiť a podobne. Celé zle

autor
5. dec 2019

@ivet58 hm, to čo robím teraz je asi horšie a ešte menej zaplatené.