Xiomi MI Roborock Sweep One - skúsenosti?

steffi50
15. máj 2019

Mate niekto skusenosti s tymto pomocnikom, najma co sa tyka funkcnosti vysavania a rovno aj zmyvania, dakujem

miska_mysicka
15. máj 2019

@steffi50 my sme velmi spokojni

steffi50
autor
15. máj 2019

@miska_mysicka a to si prepinas na mop, alebo ako to funguje, myslim to tak ci mozes len vysavat, alebo stale musis aj moc a odkial ste kupovali ?

saskia_98
16. máj 2019

@steffi50 ja ho sice nemam ale ma ho suseda ako darcek k narodkam a velmi si ho pochvaluje. Ale kde to jej muz kupil, to neviem.

liduska12
16. máj 2019

My sme s nim velmi spokojni 🙂 objednavali sme cez gearbest. Kedze mame koberec tak najprv povysava, dame prec koberec a potom poumyva 🙂

lauren8m
16. máj 2019

Mame tiez a je to parada. Kupovany tiez cez gearbest. Funguje tak, ze mop (handricku a nadobku s vodou) pripevnis a mop pri vysavani aj zotiera podlahu. Ale tiez to robime ako @liduska12, najskor povysava, potom dame koberceky prec a prejde izbu este raz s mopom. popripade si vies nastavit na mape, ze tam ke koberec, tam s mopom nechod. Super je ovladanie cez telefon, hocikedy vonku si spomeniem, ze moze povysavat, kym nie sme v byte. Mali sme pred nim staru roombu a vidno velky rozdiel.

adelakom12
17. máj 2019

@steffi50 čau! možno ti toto pomôže https://necenzurovane.sk/vysavace/ Tu máš obyčajné vysávače navrchu, ale ked sa prescrolluješ nižšie, sú tam aj robotické a XIAOMI značka je na prvom mieste, len neviem, či to je to práve ten, čo hľadáš, to si už pozri radšej ty 🙂

liduska12
17. máj 2019

@adelakom12 je to starsi model toho sweep one 🙂

miska_mysicka
17. máj 2019

@steffi50 ak das vodu bude mopovat ak nedas tak len vysavat 🙂

steffi50
autor
19. máj 2019

@miska_mysicka
@lauren8m a dievcata kolko vas vysiel ?? ja som pozerala andreashop a vychadza cca 425 eur

lauren8m
19. máj 2019

@steffi50 kupovali sme ho na vianoce 2018 a stal tusim spolu s dopravou nejakych 370e

liduska12
19. máj 2019

@steffi50 my sme ho kupovali 9.1. cez gearbest a vysiel nas 385e

evaachesa
19. máj 2019

Naj vysavac, velky pomocnik...vies ho pustit nech iba vysava, alebo zmyva, pripadne nech vysava a zmyva zaroven 🙂 prvy krat ho davam iba vysavat a druhy krat oboje spolu 🙂

mravvcek
19. máj 2019

Mate baby link,odkial ste objednavali?