Čím vysávate a zmývate?

ladyk001
23. júl 2021

ahojte mamičky, riešim dilemu či si nechať roboticky vysavac xiaomi alebo kúpiť tyčový vysavač s mopom rovno (naraz vysava a umýva) alebo kúpiť tyčovy bez mopu ... na tyčovom sa mi páči že možem mať hned aj pozmyvane a zaroven sa kde-tu pristaviť a ručnym vysavačom hocikedy hocičo povysavať kedže máme 3r dcerku a dalsie babo na ceste 🙂
zaujimalo by ma čím vy riešite doma s detmi vysavanie a zmyvanie? aké "combo" máte vy doma alebo chceli by ste mať, prípadne odporúčate??

sapetka
23. júl 2021

@ladyk001 ja mam robota. Toho pustam vacsinou rano ked sa ide do skolky do roboty. A potom klasicky vysavac lebi robot nepovysava vsetko. Zmyvam normalne mopom

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
23. júl 2021

My keď sme chceli kupit ten vysavač a mop čo ti to same beha dokopy. Odhovorili nas v obchode že take poriadne čo sú už sú lepšie keď je zvlášť mop a zvlášť vysavač. 😁 predtym sme mali tyčovy Rowenta Modry no po čase neviem co sa mu stalo… prestal ťahať takže tersz mam klasiky vysavač bosh😅

vierka0508
23. júl 2021

Mam xiaomi ktory vysava aj mopuje zaroven. Ide kazdy druhy den, niekedy aj kazdy. Raz do tyzdna za nim umyjem aj ručne s mopom. Ale aspon mi predtym dokladne pozameta.

denden77
23. júl 2021

ja som teraz zrusila roboticky a kupila tycovy s mopom 🤷‍♀️😊

ladyk001
autor
23. júl 2021

@denden77 áno a spoko? 🙂 ja tiež nad tým uvažujem

ladyk001
autor
23. júl 2021

@denden77 a ktorý tycovy si si vybrala ?

denden77
23. júl 2021

@ladyk001 philips 8000 aqua 3v1 😊

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denden77
23. júl 2021

@tanisha zmena prisla kvoli plaziacemu sa potomkovi.. mala som robota, ktory "len" vysaval.. pustala som, ked som sla kocikovat, lenze najprv som musela napr. povykladat stolicky, lebo mal miesta, na ktorych sa zvykol zasprajcovat.. potom po navrate vytiahnut kybel a zmyt.. a este mu zacalo aj preskakovat (asi zle aktualizacie alebo co).. prestalo ma to bavit 🤷‍♀️😁
kupila som tento tycovy s mopom a neviem si vynachvalit, sice mam s tym "robotu" ja ale aj tak ma to stoji ovela menej casu.. a este mam podla toho bordelu, co v nom kazdy den najdem aj pocit, ze ma podstatne vyssi vykon.. tiez sa z neho da spravit aj ten mini rucny, cize ked mi napr. dieta zuje v stolicke rozok, za minutu omrvinky poriesene 🤷‍♀️😊

ladyk001
autor
23. júl 2021

@denden77 ja úplne presne ten istý dôvod ako opisuješ… ten roboticky mi stále žuje rohozku v spajzi a koberček v kuchyni :D a skáče na stolickove nohy tak musím ich vykladať a dávať aj pozor či niečo malé nie je na zemi čo by mohol vysať a zadrhnut sa s tým napríklad ponožky a podobne veci :D a tiež mu začalo preskakovať že stratí často mapu a nepamätá si potom zakázané zóny a nevie sa vrátiť do stanice a podobne

denden77
23. júl 2021

@ladyk001 presne 😁 nebodaj som zabudla nabijacky na telefony len tak pohodene.. 🤦‍♀️🤣 a fakt vrestiace dieta v kociku cakajuce, kym mama vsetko povyklada a skontroluje na to, aby po 15 min vonku zistila v appke, ze ten trubadur sa moce do kolecka pod konferencnym stolikom, zasekol sa, ci sa tvari po 10m, ze uz je povysavane.. stacilo, na teraz urcite 😁 nezanevrela som uplne ale teraz na to nemam cas 🤷‍♀️😊

recenz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vtacatko3
24. sep 2021

@denden77 natrafila som na diskusiu a zvažujem kupu, citam recenzie a rozhodujem sa. Saci vykon sa da porovnat a klasickym vysavacom? Stale ho odporucas?

denden77
24. sep 2021

@vtacatko3 zavisi od vysavaca 😁 ja uz by som za klasicky vysavac nemenila.. stale odporucam 😊
uvidime casom, kolko vydrzi.. zatial ho mam len par mesiacov

tncka
24. sep 2021

@ladyk001 ja mam teraz novy Roborock S7 a ten je topka,no hadam nebudem ja kazdy den behat a upratovat🤭

fiffinkaa
24. sep 2021

Ja mám robota ktorý vysáva a mopuje...som spoko..

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz