Problémy s močovým systémom. Ste na tom rovnako?

lienka55
3. júl 2008

Vsetko sa to zacalo v porodnici,den pred prepustenim.Myslela som si ze je vsetko v poriadku a bola som stastnou mamou zdraveho chlapceka.Az prisiel den D a mne sa zrutil svet.Pani doktorka mi prisla oznamit ze mojmu synovi nasli iba jednu oblicku.Ale povedala mi to takym sposobom akoby umieral a nepovedala mi ze s tym sa da normalne zit.A to nebolo vsetko dalsia diagnoza znela hypospadia=je vyvedenie moc.rury inde nez by mala byt.Ako 2.tyz.prekonal zapal tej oblicky a to uz islo o zivot.Odvtedy trpime zapalmi moc.ciest sme stale na antibiotikach.Ako 5.mes ho operovali zvacsovali mu moc.ruru lebo si mysleli ze tie zapaly su z toho.Pri vysetreniach nam nasli aj druhu oblicku ktora je bludiva ale v poriadku a funguje tak ako ma.Cakaju nas este min.2operacie tak dufam ze to dopadne co najlepsie.Mamicky ak mate deticky s podobnymi zdravot.probmlemami rada si precitam vase pribehy.

janazuza
3. júl 2008

lienka držím prsty, nech všeto dobre dopadne.MOja sestra(38ročná)má funkčnú len jednu obličku aj to nie na 100%.Tu druhu jej tiež hladali a zistilo sa , že nepracuje( prišli na to až v školskom veku).Má dve zdravé deti, musí chodiť na pravidelné kontroly na nefrologiu.Prajem veľa zdravička

lienka55
autor
3. júl 2008

Dakujeme pekne dufam ze uz to bude len .lebo co sme si my uz vytrpeli