Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

10 mesačný syn kaká šesťkrát za deň. Prečo?

t_fire
28. júl 2012

Nemáme riedku stolicu, ale kakáme aj 6 krát za deň. Je to normálne? Máte s tým nejaké skúsenosti.... Maminky pomôžte.... ďakujem

natty53
28. júl 2012

Ano,aj my sme to mali,objemna stolica aj 4-5x za den,aj v noci a nakoniec je z toho alergia na bielkovinu kravskeho mlieka.. Neviem ci je kojeny ci nie. Ale mne mala takto reagovala na mliecne vyrobky asi tri tyzdne to trvalo ☹ a po vysadi sa to hned upravilo. A bolo to pred 4 mes.

pallacinka
28. júl 2012

Je to normalne, my sme mali rekord 8 krat za den, bolo to iba take obdobie a netrvalo dlho. Moze to mat suvislost so zubkami, nejdu mu prave?

xlucia
28. júl 2012

dala si malo info. ako kaka bezne, cisa stazuje na bolesti brucha, kolko toho cez den zje, ako velmi sa hybe, ci mu idu zuby, ci stolica nie je s hlienom atd. zmen si otazku na diskusiu

li_la
28. júl 2012

Aj náš mal také obdobia, keď som ho nestíhala prebaľovať. Aj keď to bolo pre mňa v podstate nepochopiteľné, vždy sa mu po tom prerezal nový zúbok. Teraz má takmer rok a pol a tiež mal také obdobie, že 6-krát a viac... Pozmenila som jedálniček, obmedzila mliečne výrobky, a stolica sa upravila. Dnes sme už zase papali jogurtík a v pohode. 🙂

euka210
28. júl 2012

mozu to byt len "bobky" ked ma tvrdu stolicu a nejde mu....zmenu stravy...ale myslim ze to nie je nic hrozne, hoci nezvycajnejsie. Pockaj a uvidis. Nemas to ako riesit pokial je ok.

evickapooh
28. júl 2012

suhlasim s natty53 aj moja vacsia malastolicu 5-6 krat denne-potom zistili laktozovu intoleranciu ,alergiu na kravsku bielkovinu...upravili sme dietny rezim a behom tyzdna sa to upravilo.teraz ma 1 sam tam2 krat stolicu/den

1234lubka
29. júl 2012

ked kojis tak je to uplne normalne, moze kakat aj desat krat za den aj raz za tyzden...ako moj niekedy sa pokaka niekolko krat denne a niekedy len raz do tyzdna :Dň

boska79
29. júl 2012

Nejdu mu zubky?

zuzkat1
29. júl 2012

pokial je kojeny tak to moze byt normalne... ale suhlasim dala si malo info...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli