10 mesačný syn si škriabe uško. Prečo?

nasta197
11. jan 2012

Moj 10 mes syn si už 2 den škriabe pravé uško má ho už od toho červené, nemá teplotu, netečie mu s uška ,je úplne zdravý ušká mu čistí, tak že ked mu vytečie maz utrem mu ho nepchám mu vatové tyčinky do uška mám isť k lekárke poradte mi

koralinka
11. jan 2012

aj moja si občas škriabe uško, ale to je len raz za čas, ja uška vytieram každý večer tyčinkou, istý čas som nevytierala že len na povrchu a mala ich hrozné od mazu, odvtedy každý večer a potom som si všimla že mala aj za uchom naspodu také ako keby zapareninu tak odvtedy ešte aj to jej so suchým tamponom poriadne utieram

ja by som skočila k lekárke ked to nie je len takto občas ale už druhý den

helsinka
11. jan 2012

Ahoj, tak moja to robila tiež a mala v ušku zápal a tiež nevyzerala chorá . . . .bola veselá ako vždy, žiadna teplota a tak . . išla som k lekárke a dala jej kvapky do ucha aj do nosa . . . prešlo to do 3 dní . . . .potom si šklbala ešte vlasy vzadu na hlave ale to bol podľa lekárky len zlozvyk . . . 🙂 ja by som k lekárke išla určite . .

maria30
11. jan 2012

vyzerá to na zápal uška.. k lekárke by som išla, ona ti najlepšie povie, či to je zápal alebo nie.... buď rada, že ešte nie je nervózny, alebo neplače...ešte to je v tom lepšom štádiu... ale už večer, alebo zajtra by mohol byť natom horšie.. dr. ti dá len kvapky do uška a ulaví sa mu.. 😉