10 ročný syn má dráždivý kašeľ

1andrea111
14. dec 2013

Zdravím, môj 10 ročný syn má dráždivý suchý kašeľ už vyše troch týždňoch. prešli sme rôznymi vyšetreniami, bral antibiotiká, rontgen, sirupy od kašľa, chodíme aj na alergologiu - nie je zistená alergia na nič. Pripadá mi to skôr astmatického charakteru. Aj ohľadom tohto sme objednaní, už som z toho kašľa bezradná. neviete mi poradiť niečo domáce, s čím máte skúsenosti, že na zlepšenie? prip. inhalovanie a pod. Čo pomôže na suchý dráždivý kašeľ, ktorý nechce prejsť? Ďakujem za odpovede.

angellinka
14. dec 2013

potriet hrudnik jazvecou mastou,cibulovy sirup zarobit,inhalovat.... 😉 momentalne frcime na tom,a neviem si to vynachvalit

desszi
14. dec 2013

homeopaticke kvapky Drosera - su urcene prave na suchy, drazdivy kasel

pianina
14. dec 2013

Co tak cmulat islu/lpastilky s lisajnikom/Mne to celkom pomaha a este prijmat vela tekutin to je dost dolezite 🙂

luba28
14. dec 2013

@1andrea111 cibulovy caj s jablkom,alebo cibulovy sirup+fenistil kvapky,

jonas17
14. dec 2013

@1andrea111 dráždivý kašeľ je väčšinou alergického pôvodu. treba vynechať mlieko, živočíšne, vo všetkom, aj vo varení, v keksoch, maslo, úplne...vydržať nejaký čas, či to zaberie. testy na alergie sú spoľahlivé tak na 50 percent.eliminačnou diétou musíš zistiť, čo dieťaťu škodí. potraviny, ktoré toto spôsobujú, su hlavne mlieko, biela pšeničná múka, biely cukor, orechy, mak, jablko, hruška, ocot, ananás, kivi, peper, zemiaky, fazuľa....

veronika_april
14. dec 2013

A kasle len v byte, alebo aj vonku? Nemoze to byt suchym vzduchom? My sme to riesili zvlhcovacom.

aelinka
15. dec 2013

doporučujem bylinkové produkty bez chem stabilizácie..viac na http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda

pink_lady
15. dec 2013

@1andrea111 rtg prinosovych dutin bol tiez robeny?