12 mesačná dcéra objedá postieľku

123julinka123
9. mar 2021

Dobrý deň, potrebovala by som pomôcť, poradiť. 😕 Moja , už skoro ročná, dcérka má zlý zlozvyk. Postaví sa v jej detskej postielke na nôžky, drží sa postieľky a hrýže do nej, objedá ju. Snažím sa jej prehadzovať cez strany postieľky deky, aby hrýzala už keď tak do nich. Pretože už nie len biely lak z postielky hrýže, dostala sa až k drevu a bojím sa aby jej neostal nejaký kúsoček dreva, triesky v ďasnách alebo v perách. Zúbky už máme vonku prerezané všetky predné, chýbajú nám už len pár stoličiek.

jallka11
9. mar 2021

@123julinka123 toto isté robila aj moja dcéra, vymenili sme vtedy postieľku za posteľ so zábranou 🙂

didi2102
9. mar 2021

@123julinka123 skúste si pohľadať také plastové kryty na postieľky

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hettinka
9. mar 2021

@123julinka123 to aj nás robil. Tým si vyslúžil prezývku bobor. Jemu sa nič nestalo, postielka dopadla horšie 🤣

barb06
9. mar 2021

to robia asi všetky deti, ktorým idú zúbky; my sme tiež mali na postieľke také plastové lišty a postieľka zostala ok

acer11
9. mar 2021

Daj jej jesť 😂

tykat
9. mar 2021

@123julinka123 ...poznam to...my sme mali postielku omotanu a obviazanu bavlnenymi plienkami.

andreatytler
10. mar 2021

@123julinka123 My sme kupili tie plastove listy a uz sa ich nauzil dat dole, Ale on netravi v postielke vela casu ked je hore, takze vela toho nenahryzie.
Videla som aj latkove mantinely, co sa privezuju. To bude asi najlepsie riesenie.