15 mesačné dieťa si pichá prsty do hrdla

matulinuska
17. apr 2014

Chcela by som sa opytat mamiciek,ci maju skusenosti s babatkami,ktore si zamerne pichaju prsty do hrdla? Dcera ma 15 mesiacov a za posledne 2 tyzdne sa uz takto 2x povracala nakolko som nestihla zachytit ze uz prsty v hrdle ma. Ak si to vsimnem skor jej poviem nech to nerobi a prsteky jej odtial vytiahnem. Predtym to bolo sposobene tym,ze mala mykoticke ochorenie na mandliach a tym padom ju svrbeli,vtedy by som to pochopila. Ale kedze bakteria bola preliecena a dcera je zdrava,tak neviem ako by som to mala dalej riesit. Vopred Vam za odpovede dakujem.

lyzzy
17. apr 2014

@matulinuska ....tusim to robil aj nas maly.Treba davat pozor a vyberat rucicky z pusy a mozno aj troska po nich capnut

godyna
17. apr 2014

Aj moja to robila... Mohla mat tak 13 mesiacov a očividne sa tym zabávala a skúmala ze co sa to deje ked ju naplo. Vôbec som to neriešila a neupozornovala som ju ze robí niečo nevhodne a po pár dňoch to preslo

zutera
18. apr 2014

@matulinuska mě to dělá dcerka taky.Zrovna včera jsem musela rychlo ráno uvařit tak jsem ji dala ranajky posadila do stolycky a vařila. Zachvilku se otočim na zvuk že ju napina a ona celá ovracana ☹.No málem mě porazilo.Asi kolem vánoc to dělala dost často, pak ale přestala a až teď zas :-/.Nevim proč to dělá.

sosanna88
20. apr 2014

@matulinuska 🙂))no riesit nijako...nevsimat si alebo teda baci baci po rucicke, davat von z ust a vysvetlovat ze nesmie lebo sa pogrca🙂)) rehocem sa lebo mam to iste doma, mala ma tiez 15mes. a ja sa najprv otocim a zasmejem sa bo mne to je smiesne jak to mala robi, no co uz...a teda potom ju ,,vyhresim,, Ale este sa nepogrcala. no skusa, skusa....jaaaaaaaj tieto deturence...
a ja som myslela ze taka konina napadla len nasu...