15 ročného syna bolia kolená

nikuska4
10. nov 2011

Ahojte,chcem nájst niekoho,kto má tiež takéto problémy ako my,aby sme si trošku navzájom poradili a tak.Syn má už dlhšie problémy s kolenami,bolievajú ho hlavne po námahe ,ale aj inokedy.Bol už aj na operácii výrastku,ale to problém nevyriešilo,bolia dalej.Teraz mu zasa odporúčajú artroskopiu,no on o tom nechce ani počut,že si už nedá vrtat v kolene...Dozvedela som sa,že takéto problémy mávajú chlapci v puberte,dievčatá menej.Velmi ma to trápi,lebo ma naposledy lekár dost vystrašil,že sa mu to nepáči.Strašne by som bola rada ,keby sa tu niekto našiel,čo má s takým niečim skúsenosti a možno ma aj trošku ukludnil.

nikuska4
autor
11. nov 2011

@strapco13 v pondelok ideme na krv......

staronova
12. nov 2011

@nikuska4 a čo reumatológ? mne to príde,že to môže mať reu-povodu/hrčka,výrastky,bolesti v kolene/

heln
12. nov 2011

ahoj, Tvoj syn je možno iný prípad, preto by som to nechcela zovšeobecniť,
ale keď som ja chodila na strednú, tiež ten vek, tak ma strašne bolievali kolená, najmä pri telocviku, drepy, skoky, beh, kačací beh, niekedy som až plakala..... doteraz neviem prečo, zrejme to súviselo s rastom, ako som prestala rásť, prestali aj bolesti v kolenách. Želám rýchle uzdravenie!

nikuska4
autor
12. nov 2011

@staronova už asi pred rokom mu brali krv ,reumatologické testy a bolo to v poriadku...

nikuska4
autor
12. nov 2011

@heln ahoj,vyzerá to také ako má aj on,myslím to opisovanie bolestí,ale on má aj dost výrazné hrčky pod kolenom,vlastne teraz už len na lavej,na pravej mu to operovali,ale aj tak to nemá pekné...aj nám hovorili,že pokial bude rást,bude to bolievat,ale ja som teraz zúfalá z toho ,že po operácii už nemal mat žiadne problémy no a on má....

koleno
1. aug 2014

Mám to aj ja a je to z rastu. Som hokejista mám 15 rokov a náš lekár my povedal že to po čase prestane . Bolí ma to už 3 roky.Mám to citlivé na dotyk. Takže sa nemusite báť . Žiadne operácie ani nič podobnè. 😉 😉 Poznám veľa ľudí čo má taký istí problem alebo mali taký problèm a tiež my povedali že im to po raste prestalo 🙂)))

ankapuska79
19. okt 2017

Baby ako dopadli chlapci? Predpokladam ze iva rastli a preto mali bolesti.dufam ze ste ich nedali operovat.to lekari vam nepovedali ze moze byt aj tato moznost len rezat? Vdaka za odpoved