16 mesačná dcérka často grcká

kobelka
15. jún 2013

Ahojte, nasa ma 16 mesiacov a dobrych 5 mesiacov nam do 1 mesiaca sa pogrca najmenej 5 krat a to vacsinou vecer ked sa okupe alebo v noci. Spinka dost zle stale sa prehadzuje a potom nam place a potom da zo seba vsetko von. nerada sa kupe tak ju sprchujeme nasilu a potom takisto grca, proste nam grcka vzdy len ked place ale aby to bolo pravidelne par krat do mesiaca? ma niaka mamicka s tymto skusenost? co sa tyka papania nemyslim si ze je prejedena.

janette1105
15. jún 2013

ahoj, My aj moja kamoskina dcera sme mali podobne problemi....Alebo povediac take iste po urcitej stranke.
NAjskor nam v Ilave zistili ze mame reflux, tak somgrckanie vzdu zhadzovala na reflux.... no neskor som zistila 2 typy grckania. jedno ked vacsinou spapal nieco tekute, tak mu to hned vyslo von, a potom druhy typ, ked sa rozhneval, alebo nechcel spat alebo ked mu sme sli ku lekarke na injekciu.
nieskor som "obkukala" od znamej, ze ked vidi ze jej dcerka ide vracat, tak jej vzdy pripominla - dychaj z hlboka...a dychala s nou. Ja som to robila so synom, naskor som mu pohrozila, ze nech sa ani nesnazi povracat, lebo bla bla bla a ked som uz videla ze uz to samnevie zastavit tak som mu pripomenula aby dychal z hlbokam nosom dovnutra a s pusinkou von....... ver ci never, takto sme praktizovali asi mesiac, a potom to preslo. doktorka povedala ze deti si to velmi radi sami navodia ked sa im nieco nepaci. vedia ked sa pogrckaju ( uz ako aj malicke ) tak ich lutujeme, prepacime alebo zabudneme co sme od nich chceli....vyskusaj to par krat, ukaz dietatu ako treba zhlboka dychat, urob to ako zabavy ked sa hrate, a len tak pripoment, ze ked nahodou niekedy sa jej bude chciet grckat, tak musi takto a takto dychat. dufamze si si porozumela tomuto chaosnemu pisanie 🙂 a dufam ze rada trosku pomoze. daj vediet.